Wpis z mikrobloga

Cześć, czy macie może jakieś praktyczne rady jak dostać pierwszą prace jako project manager? Czuje że to jest ścieżka która chciałbym podążać jednak gdy wysyłam Cv to zderzam się z brakiem odezwu ( celuje głównie na juniorskie i jakieś praktyki i staże). Zawodowo mam doświadczenie w kontaktach z klientami B2B i B2C i w koordynacji przygotowań zamówień klientów (od produkcji aż po znalezienie transportu). Mam tez pierwsze doświadczenie w technologii ( bazy danych) gdzie jestem łącznikiem między klientem a zespołami operacyjnymi. Jakieś rady?#projectmanager #programowanie #kiciochpyta #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@zapster: Głównie w takie celuje. Co do samych kursów to nic w tym kierunku nie robiłem bo generalnie jak czytam w necie jakieś artykuły na ten temat to większość mówi ze to raczej nie jest za bardzo przydatne. Wiesz może jak to wyglada od środka?
  • Odpowiedz
@strokmen: przydatne czy nie, pokazuje, ze chce Ci sie, interesujesz sie tematem i inwestujesz w siebie

to są matryce do pracy w każdym korpo, te kursy zrobią ci za darmo na miejscu, ale bez tych kursow moge Cie nie przyjac ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz