Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: To jest abstrakcja. Inne rządy upadły po wyjściu na jaw dużo mniejszych przekrętów i afer, pomijając to co zrobili z gospodarką... Serio 500+, 300+, gówno+, czternastka, piętnastka i inne #rozdajo wystarczą by ludzie tego nie dostrzegali?
  • Odpowiedz
Serio 500+, 300+, gówno+, czternastka, piętnastka i inne #rozdajo wystarczą by ludzie tego nie dostrzegali?


@dariuszb123: walther dobrze ci opisał o co chodzi
Duża część ich elektoratu złości się na ceny ale mimo wszystko będzie głosować na PiS, bo od 15 lat mają tłoczone do głowy, że to jedyna propolska partia, jedyna katolicka, a reszta to LGBT i zdrajcy narodu
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: Może rzeczywiście nie wyraziłem się precyzyjnie, wybacz. Miałem na myśli spadek poparcia, przez który kolejnych wyborów partia rządząca nie byłaby w stanie wygrać. Nie chodziło mi o obalenie władzy, zamach stanu, itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dariuszb123: ludzie z PiS jednak nie tacy głupi, wiedzą jak i kiedy kupić wyborców. Dla mas to bardziej liczy się ile dostaną od państwa, nie widzą skutków takiego rozdawnictwa, a nawet jeśli widzą to źle interpretują źródło problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: To prawda, ostatnio miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z wyborcą pis. Stwierdził, że to dobrze, że wszystko drożeje, bo jakby węgiel albo paliwo było tańsze, to by Niemcy nam wszystko wykupili, a rząd na pewno "da" jak ludziom będzie brakowało...
  • Odpowiedz
  • 21
@dariuszb123
W swoich rozważaniach masz problem z zaakceptowaniem podstawowej prawdy o społeczeństwie Polskim - zdecydowana większość to #!$%@? idioci którzy powinni mieć odebrane prawa wyborcze. Gdybym mógł wprowadzić zmiany do konstytucji to bym wprowadził instytucje licencji na głosowanie w wyborach - nie rozumiesz jak działają podstawowe zasady ekonomii? Nie rozumiesz że dodruk pieniądza oznacza w praktyce składkę z oszczędności każdego obywatela? W takim razie jesteś małpą bez prawa głosu.
Np. większość Polak00w
  • Odpowiedz
@dariuszb123: A co, myślisz że gdyby nie było wojny to by im poparcie spadło?
Nic z tych rzeczy.

PiS ma poparcie bo nie ma żadnej alternatywy. Poza partią Razem, która jest za mała i za mało medialna oraz nielubiana przez najistotniejszych dziennikarzy i znanych ludzi (gdyż chce im zwiększyć opodatkowanie).

Pogorszenie standardu życia (które dopiero się zaczyna) zawsze jest złą wiadomością dla partii rządzącej. A na to miał wpływ i koronawirus
  • Odpowiedz