Wpis z mikrobloga

Jestem chłopem według różnych opinii 4-6/10. Mam atrakcyjną dziewczynę, która cieszy się dużym zainteresowaniem - popularne konto na instagramie, co chwile ktoś do niej wypisuje.

Byliśmy w sobotę na imieninach takiej Magdy, babsko pod 40 lat, impreza w wynajmowanym apartamencie. W sumie to ja jej nie znam, a moja dziewczyna słabo ale jakoś tak wyszło że zostaliśmy zaproszeni.

Ogólnie wszystko bardzo miło, dostała symboliczny prezent, życzenia, sielankowa atmosfera.
A po imprezie dziewczyna mi mówi, że ta Magda na osobności jej gadała, że ona jest na mnie za ładna, że po co ze mną jest i że jakby chciała to by sobie w moment znalazła lepszego chłopaka.

Magda jak to czytasz stara ruro to h*j ci w dupe i na imie.

#przegryw
  • 33
4 a 6 to jest różnica ogarniecia zarostu/fryzury. Ja sam siebie uwazam za 6.

@cebularz_szkorbutnikowy: Tu się zgadzam, fajna broda może naprawić #!$%@?ą szczękę a dobra fryzura wyostrzyć rysy twarzy. Lecz nie zawsze jest to możliwe, nie którzy nie maja zarostu, mają zakola albo mało estetyczną czaszkę itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eldzej_10: o to to, ja się dowiedziałem ostatnio po ponad 4 latach udanego małżeństwa pokątnie od mojej teściowej, że...podejrzewa mnie o zdradzanie żony. Bo pojechałem na naukę na moto z kaskiem w worku (kupiłem nowy kask i dali mi taki worek ze sznurkiem, żeby się nie porysował, coś jak duży worek na buty). I ona myślała, że to śpiwór. I potem późno wróciłem, jak Żonka była w szpitalu z synem, bo