Wpis z mikrobloga

#studenttravel #studbaza #niebieskiepaski #rozowepaski
#wakacje
Polecacie jakieś obozy studenckie zagraniczne. Niekoniecznie musi to być coś w stylu plaża i imprezy ale żeby to raczej było właśnie chillowanie. Może to być jakis obóz np. surfingowy itp. No i żeby uniknąć patologi typu: Karyny i Seby.
Prawdopodobnie będę sam jechal. Na pewno jeden wyjazd taki bedzie i fajnie, jakby właśnie były jakieś #rozowepaski w młodym wieku, żeby sie dobrze bawić. Czytałem, że niby Złote Piaski spoko ale raczej dla nastolatków.

Mogę wyłożyć max 4k zł.

Coś ktoś może polecić, zaproponować?
  • 6
@Cytryn__: Ooo, a który wariant wybrałeś i dokad? Z tego, co wiem, to "Chill&Party to raczej imprezowanie ale tez chyba najwiecej ludzi jedzie, dlatego zawsze jest wieksza szansa fajnych ludzi poznać.
Jakbyś mógł mniej wiecej opisać, jak to wygląda od samego wyjazdu:
1) integracja
2) mieszkanie z kims w pokoju
3) czy większość to single
4) czy jest po rowno płci itp
5) czy mozna powyrywać laski z wyjazdu lub wgl
@LadnyChlopczyk: 1. Niezależnie od wyjazdu w wieczory jest integracja. Ja jechałem dwukrotnie sam. W busie dosadzili mnie do kogoś i dwukrotnie było spoko, a potem jakoś poszło.
2.W pokoju raz byłem przydzielony z gościem z autobusu, drugi raz mogłem sobie wybrać
3.Raczej tak
4.Raczej tak
5. można..( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż są różne. Nie wiem w co celujesz, ale jest różnorodnie od karyn po szare myszki dla
@Cytryn__: Ja będę na 100% sam jechał ale też się obawiam, czy jak mam 25 lat, to czy tam nie byłbym najstarszy xD. Właśnie to będzie mój pierwszy wyjazd i w sumie rozmyślam nad Wlochami, Chorwacją, Grecją, Albanią i Ewentualnie Bułgarią.
Jakbyś mógł doradzić jakiś kierunek.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Głównie zależy mi na odpoczynku, żeby można było coś poimprezować i była możliwość zwiedzania. Takie zwiedzanie wydaje mi
@LadnyChlopczyk: jak chcesz powyższych to Rimini i złote Piaski odpadają. Rozglądaj się za wyjazdami typu chill i będziesz mega zadowolony. Makarska jest ekstra, w Albanii nie byłem ale myślę że też spoko. Najstarszy nie będziesz. Jeździli nawet 30+ ludzie xd