Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślę o surogatce. Pytanie tylko jak to załatwić? W grę wchodzi załatwienie chętnej oraz budżet. Niestety nie mam aż tak sporego budżetu. Mogę max 30k, ale to pewnie będzie jakaś tania dziewczyna ze słabym wyglądem. Zależy mi na dziecku, ponieważ mam już 31 lat a na założenie rodziny u mnie się wcale nie zanosi. Nie miałem nigdy dziewczyny, także można sobie wyobrazić jaki muszę być nieatrakcyjny dla kobiet.

#zwiazki #seks #rodzina #dzieci ♯500plus #rozowepaski #niebieskiepaski ♯logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293332d5cd5c589dc26bbd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
ZakochanaPrzyjaciółka: @pianinka:

No trudno, nikt nie poświęci swojego ciała i roku życia za jakieś drobne,


1. Ciąża trwa 3/4 roku
2. Niemal wszystkie dziewczyny przy wpadce albo chcianej ciąży poświęcają się za darmo, to za takie drobne jak 30k nie "poświęci"? Faktycznie poświęcenie. Niby fakt - mają swoje dziecko. A nosić obce to oczywiście nie to samo. Także faktycznie to więcej warte.

które sobie uzbierałeś w skarpecie, bo ty chcesz
ObitaObywatelka: @pianinka:

Ewidentnie nie masz pojęcia o ciąży i jej konsekwencjach


Nic dziwnego. Jestem facetem. Wystarczający handicap który posiada kobieta to narządy rozrodcze.

a już pytanie o to czemu kobiety to robią dla swojego dziecka a nie chcą dla randoma z internetu jest absurdalne.


Dlatego ująłem za chwilę ten fakt w kolejnym zdaniu po tym stwierdzeniu.

Możesz sobie uważać co chcesz, nie zmienia to faktu, że nikt normalny się za