Wpis z mikrobloga

@Dolan: takich baranów jak ty to już spotkałem dziesiątki albo setki. Nie chce mi się być miłym dla każdego głąba, ktory to mówi "żeby sobie żyli i nikomu się nie wpieprzali" totalnie ignorując fakt, że ten mający sobie żyć gej nie może nawet wziąć ślubu a ty sam mówisz, że on jest "nienormalny".
No ale ma sobie żyć i niech nie waży się zmienić tego stanu rzeczy xd takie właśnie
  • Odpowiedz
No ale ma sobie żyć i niech nie waży się zmienić tego stanu rzeczy


@Tymajster: no tak. Przecież można sobie jechać do innego kraju który uznaje takie małżeństwa i tam sobie ślub wziąć.
  • Odpowiedz
@Dolan: czy ty gdybyś był szkalowany w społeczeństwie i dyskryminowany prawnie względem reszty społeczeństwa to byś z tym nic nie robił, żeby czasem ktoś z tych szkalujących ciebie osób nie poczuł się niekomfortowo?
  • Odpowiedz
czy ty gdybyś był szkalowany w społeczeństwie i dyskryminowany prawnie względem reszty społeczeństwa


@Tymajster: gurwa stary jestem białym, bezdzietnym mężczyzną po 30, żeby mieć bardziej p--------e to chyba tylko musiałbym być gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio
  • Odpowiedz
@Dolan: nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Życzę niemiłego dnia. W sumie jakbym się dowiedział, że dzisiaj umarłeś to bym się cieszył. Świat byłby lepszym miejscem.
  • Odpowiedz
@Dolan

Całowanie hetero mi nie przeszkadza bo to normalne.


Nie przyszło ci do głowy, że twoje zdanie nikogo nie obchodzi, bo jesteś nikim, a twoje urojenia ("na co bym się nie zgodził tak jak i 99% społeczeństwa") to bardziej problem dla psychiatry?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekspert_od_niczego:

Chwaląc wandalizm. W ogóle chwalenie przestępstw jest w Polsce chyba karalne.


Oj dopiero przeczytałem. XDDD. Idź najpierw to powiedz tym pochwalającym atakowanie tych busów antyaborcyjnych czy jak to się tam nazywa. Albo tym julkom alternatywkom co bazgrolą na murach jakieś lewicowe hasełka.
  • Odpowiedz
@vin42

Idź najpierw to powiedz tym pochwalającym atakowanie tych busów antyaborcyjnych czy jak to się tam nazywa


No ich też krytykuję, bo nie jestem hipokrytą. Nawet wpisy robiłem o tym. A w ogóle co to za whataboutism? Jak inny jest bandytą, to w jakiś sposób usprawiedliwia twój bandytyzm?

To ty rzekomo byłeś zwolennikiem własności prywatnej, więc z twojej strony to jeszcze gorsze.
  • Odpowiedz