Wpis z mikrobloga

klasyczek, dwóch facetów uprawia sex, dupa boli polską prawice xD


@NoJakNieJakTak: ALE NIE OCENIAJMY... NIE ZNAMY POGLĄDÓW POLITYCZNYCH TEGO PANA...
MOŻE JAKIŚ KRYPTO-GEJ, KTÓRY WOLI ŻEBY BYCIE GEJEM NIE BYŁO TAK POPULARNE, BO CHCE BYĆ WYJĄTKOWY...

( ͡
  • Odpowiedz
Ja tam nie popieram wpieprzania zdjęć intymnych w miejscach publicznych, aczkolwiek musze zauważyć że Ci wielcy polacy rodacy gorliwi strażnicy moralności i obyczajów nigdy nie potrafią zareagować na golizne i analogiczne ujęcia jeśli nie wykraczają poza heteroseksualne preferencje.
  • Odpowiedz
@Kiszon87: Mam podobne zdanie, średnio mi się widzi odklejanie przestrzeni publicznej intymnymi aktami, bez względu jakiej orientacji by były. No ale chłop widać odklejony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałbym że to Polak-katolik patriota wyborca prawicowych partii ale zaraz przyjdzie jakiś konserwa i zacznie płakać, że nie znasz to nie oceniaj oraz nie należy wyciągać pochopnych wniosków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gregory960: nikt też się mnie nie pytał czy można je powiesić, na co bym się nie zgodził tak jak i 99% społeczeństwa. Lgbt ma ten problem, że wszędzie na siłę wciskają "elo patrzcie na nas" zamiast po prostu nie zawracać nam dupy i pilnowac własnego interesu, i wszyscy by sobie żyli jak chcą.
  • Odpowiedz