Wpis z mikrobloga

@niochland: wpierw sie naucz co to jest tolerancja. Akurat to sa ludzie starszej daty, w wiekszosci nie umiejacych korzystac z internetu, zyjacych propaganda z tvpis, Szkoda mi w sumie tych ludzi, ale tez sie im nie dziwie. Cala sciana wytapetowana jak sie goscie caluja. Dla nich to szok, jak swiat idzie na przod, ale bez przesady, nie wystarczylby jeden plakat? Od razu beka z prawakow, to ja beka z lewakow,
  • Odpowiedz
takie plakaty są po prostu niesmaczne


@Dolan: nie oszukujmy się, nie chodzi ci o to że się całują, tylko o to, że to sceny homoseksualne.

zamiast po prostu nie zawracać nam d--y i pilnowac własnego interesu, i wszyscy by sobie żyli jak chcą


@Dolan: Tak tak, złosliwi geje specjalnie irytują ludzi, którzy są niewinni, a geje w Polsce mają się jak pączki w maśle xd
  • Odpowiedz
nie oszukujmy się, nie chodzi ci o to że się całują, tylko o to, że to sceny homoseksualne.


@Tymajster: no tak, od początku jest o tym mowa. Całowanie hetero mi nie przeszkadza bo to normalne.

Tak tak, złosliwi geje specjalnie irytują ludzi,


@Tymajster: tak to niestety wygląda, wciskanie na siłę propagandy lgbt wszędzie - filmy, seriale, TV, reklamy itd itp. Nikt o to nie prosił.
  • Odpowiedz