Wpis z mikrobloga

@adekad: o tym ze jest inflacja wiemy wszyscy. ale to co biznesmen z busika uprawia to szukanie frajera co kupi 3 ziemniaki za 23zl. i nie, nie ma drogiego zusu czy co oni tam sobie wysokiego wymyslaja bo w takich punktach ludzie pracuja na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adekad: Ja już nie jem w food truckach. Drogo, mało i jeszcze średnie lub niedobre. Przynajmniej na takie trafiałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@adekad: Przez te ceny to już praktycznie nie jem na mieście, no może na kebsa się czasem skuszę. W każdym innym przypadku zanim zjem do końca to zaczynam odczuwać dziwne mrowienie w dolnej części pleców. Nie, to nie dlatego że jedzenie było nieświeże, to ból dupy bo czuję się bezczelnie wy*uchany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@adekad: fun fact: słynne zdjęcie "jaka parowa wariacie" zdjęcie zostało zrobione w Bielsku-bialej w żabce gdzieś w starym Bielsku, a człowiek na zdjęciu nie jest pracownikiem żabki (co widać choćby po bluzie)
  • Odpowiedz
@adekad: podejrzewam, że fotka z jednego z wielu festiwali food trucków. Może to ja żyłam w błędzie, że genezą food trucków to było tanie, szybkie żarcie?
  • Odpowiedz
W cywilizowanym kraju to tanie zarcie na krawezniku. W bolzce robia z tego premium i dorabiaja ideologie xDDD Zauwazylem, ze u nas to czeste. Glupie mycie auta to teraz "detajling".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@adekad: są dwie możliwości: 1. jest popyt i stąd tak drogo - okej, tak działa wolny rynek, zawsze mozna zrobić biznes Mr kartofel i sprzedawać obok fryty zlotowke taniej.
2. Koszty surowców, pracy, energii, obciążeń publicznoprawnych powoduje, że trzeba tak podnieść cenę, a że ludzie mniej chętnie wydaja hajs to w zasadzie za chwilę trzeba bedzie podniesc do 3 dyszek i krąg sie zamyka, bo w tym momencie juz nikt
  • Odpowiedz