Wpis z mikrobloga

@adekad: nieźle kogoś p----------o xD kawałek ziemniaka w oleju sprzedawać w cenie 20kg

żarcie z foodtrucka to najtańsza opcja kulinarna a u nas wygląda to jak największe marzenie, aby zjeść gdzieś między ściekiem a zderzakiem samochodu siedząc na krawężniku na parkingu delektując się aromatem spalin
  • Odpowiedz
uż w ogole nie zamawiam frytek nigdzie, bo w sumie nie ma nic lepszego niż domowe frytki z piekarnika, tylko przed pieczeniem wystarczy je wymieszać w oliwie z dodatkiem przypraw i są bajeczne


@janabanana: Najlepsze są takie prawdziwe - gotowane na wodzie
  • Odpowiedz
@adekad: kwa za frytki na marsie to moze jeszcze bym dal 23zl jesli ziemniaki byly sprowadzane rakieta z ziemi XD pomysl tylko - jedna buda z zarciem na cala planete gdzie psy szczekaja dupami to musi byc drogo XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adekad: Inflacja swoją drogą, ale to po prostu prosta idea żarcia z wozu z-----a przez polską januszerska mentalność.
  • Odpowiedz
@abyssos666: U mnie 26.90 Burger z frytkami i surówka i sosem do frytek k--s, 250g wołowiny + papryka konserwowa, ser cheddar, sałata, ogórek konserwowy i coś tam jeszcze było xD warzyw od c---a, bułki wielkie, bez noża i widelca nie ma szans go zjeść, i w smaku nie jadłem nigdy lepszego, i to niby w podrzędnej pizzerii a odwiedziłem wiele burgerowni w życiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: Ale sądzisz ze w takiej budzie jest dobre mięso za 80zl/kg a nie karkówka wołowa za 30zl/kg ?
@PlusCzyMinus:

No zależy wiadomo, ale zazwyczaj te 'kraftowe' burgerownie z których cisnieta jest non stop beka na wykopie mają wysokiej jakości składniki, 30-40zl za burgera to już nic dziwnego. Wykopkom marza się chyba burgery z bud z lat 90, gdzie za 5zl dostawałeś psa zmielonego z buda ( ͡
  • Odpowiedz
@Ka4az: Kumpel mi opowiadał, chodził do samochodówki na sarnim stoku i był częstym gościem tej żabki i kojarzy typa. Dziewczyna gościa ze zdjęcia robiła wtedy w żabce a on robił sobie jaja.
  • Odpowiedz