Wpis z mikrobloga

Witam!

To ponownie Ja-Kryset, kolekcjoner puszek po energy drinkach z Czechowic-Dziedzic .

Nadchodzi czas świąt, nasi rodacy, być może członkowie waszych rodzin, może wy którzy właśnie czytacie ten post szykują lub szykujecie się do powrotu do Polski na Święta. Piszę ponieważ mam ponownie gorącą prośbę, w sumie to dwie...

Może na początku serdecznie dziękuję wszystkim którzy po tym jak ostatnio pojawił się mój post na wykopie zdecydowali się mi pomóc. Bardzo dużo ludzi odezwało się do mnie z propozycja pomocy :) Udzielali wskazówek gdzie mogę poszególne energy drinki dostać, no i dużo osób zdecydowało się mi przysłać energy drinki z różnych zakątków świata min. z Szwajcarii, Brazylii, Anglii, lub przywieźli ze sobą np. z Irandi, Maroko itp.....Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Za to Kocha Polaków że potrafimy sobie pomagać!

Ponownie z pokorą się zgłaszam o pomoc...

Czy jesteście w stanie coś przywieść ze sobą z różnych zakątków świata lub coś przesłać ?

Szczególnie apeluję do Rodaków pochodzących z Czechowic i okolic Bielska-Biała gdyż mógłbym odebrać energetyki osobiście.

Zależy mi tylko na puszkach, więc mogą być puste, bez napoju ! :)

No i druga prośba

Poszukuję osób które regularnie podróżują w kierunku Bratysławy, z okolic Bielska lub Katowic..... Tam znajduje się sklep do którego marzy mi się dostać ponieważ mają tam ok 100 rodzajów energetyków, wszystkie Monstery z USA i nie tylko.... Dla kolekcjonera-RAJ! . Nie ukrywam że z przyczyn finansowych jest mi się tam ciężko wybrać.....

Oczywiście chętnie też przyjmę wiadomość od kogoś kto podróżuje po całej europie :)

Może ktoś jezdzi też na Ukrainę lub Rosja ?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki Wszystkim dobrej woli!

Kryset

https://www.facebook.com/KrysetEnergyDrinkCollection?ref=hl
Pobierz kryset - Witam! 

To ponownie Ja-Kryset, kolekcjoner puszek po energy drinkach z Czec...
źródło: comment_A0Nd5l7xxYVyOdM2fExYBB2JehLbw1qJ.jpg
  • 4
nom, z Che... i pomyśleć że dostępne są produkty z nim....i nic się nie dzieje.... A co by było gdybym miał puszke z Hitlerem... Taka dysproporcja:/