Wpis z mikrobloga

Hej rowerowe Mirki, czy w społeczności rowerowej 100km trasy liczy się jak było zrobione ale z przerwami np na obiad i kawe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak dzisiaj wg licznika na apce zrobiłem swoje pierwsze 101km na #rower, także #chwalesie przy okazji polecam dolinę Baryczy na rowerowe wędrówki, szczególnie trasa #milicz - #zmigrod jest ideolo, super droga o mała architektura. W ogóle cała #dolinabaryczy ze stawami milickimi jest super #rowery #hobby
bez_szalu - Hej rowerowe Mirki, czy w społeczności rowerowej 100km trasy liczy się ja...

źródło: comment_1653757709JiNa8n4pfYYyhCkNJsPKPN.jpg

Pobierz
  • 14
@bez_szalu: to jest że jak się wrzuca takie obrazki ze stravy gdzie masz dystans czas i przewyższenia na tle ładnej fotki to liczony jest tylko czas jazdy. Czyli jeśli wyszedłeś na rower i cała wycieczka trwała 8h ale jeździłes efektywnie przez 3 godziny a przez 5 lezalesz w krzakach to i tak pokaże tylko 3 godziny i od tego strava liczy średnia prędkość ;)
Także można robić sobie przystanki. Nikt się
@bibsz: spoko ja tam wiem ze przekecjalem w ciągu jednej wycieczki 100km tylko tak dla zorientowania w temacie podpytuje czy szanowne grono rowerzystów akceptuje wycieczkę z przerwami czy gardzi xD a w ogóle to nawet wyłączałem na czas postojów aplickacje bo w moim iPhone se z bateria jest bardzo średnio, jak dojeżdżałem rowerem do samochodu ku końcowi trasy to miałem 8% baterii. Co by nie było jestem z siebie dumny (
@bez_szalu: ja moje pierwsze kilka setek robiłem z siostrą, więc chcąc nie chcąc były przerwy na kawę. Ale potem raz siostra zachorowała to pojechałem samemu i jedyna przerwa jaką robiłem to kilkuminutowa rozmowa telefoniczna.
@TOM3K88: generalnie np trasa od Milicza do Żmigrodu jest nowa i w większości płaska jak stół (co ciekawe odcinki leśne nowe) ALE są fragmenty np w mikicxu i za miloczem są fragmenty np drogi szutrowej, czy nawet takiej utwardzonej-żwirowej. Generalnie można tez myśle tak obczaić trasę, żeby no niektóre odcinki zrobić droga asfaltowa. A najlepiej obczaj sobie może na Google Maps ;)