Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, chciałbym sobie zrobić bimax jeśli bedzie taka mozliwosc(mam juz umowione spotkania, mam nadzieje ze da rade) bo troche #!$%@? oddychanie no i troche zęby powykrzywiane/pościerane, ale o uśmiech aż tak mi nie chodzi, no ale i tak będe musial pojsc z tym do orto, bo powinien mi cos powiedzieć, wiec umówilem. Prawdopodobnie móglbym zrobić wszystko na miejscu w faceclinic w wwa(docelowo chciałbym tam) tylko, ze do wawy mam pare godzin pociągiem. No i tu sie pojawia pytanie - czy jest to wykonalne? Co jeśli odklei mi sie ten zamek w tym aparacie, czy jakaś inna nagła sprawa - jest to az takie problematyczne?
Móglbym tez pojsc do jakiegos we wro, zastanawialem sie nad ta "chirurgia twarzy", ale troche drogo sie wydaje i nie wiem czy dobrze. Tam tez leczą chirurg+orto i czy ma ktoś moze jakieś doświadczenia z nimi?
Nie chciałbym isc do jakiegoś losowego orto, co nie ogarnia przypadków operacyjnych i kazałby mi nosić sam aparat, bo sam aparat mnie nie obchodzi xd.
I gdzie moze w polsce zakladają MSE i inne rozne expandery?? Na zachodzie chyba bardziej popularne

#ortodoncja #wroclaw #warszawa #zeby #medycyna #chirurgia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62923801417d0b5a0512094b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Dołącz do grupy "progenia retrogenia i inne wady zgryzu" na facebooku, jest tam bardzo duzo informacji odnośnie leczenia operacyjnego.
Możesz iść do sprawdzonego orto we Wrocławiu czy gdzie tam będzie Ci wygodnie a operacje zrobic w face-clinic. Walerzak jest dobrym chirurgiem więc jak nie masz problemu z zapłaceniem za operacje prywatnie to będziesz zadowolony.

Ja po operacji oddycham dużo lepiej i budzę się zawsze wyspany więc polecam.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem ci tak, najpierw pójdź do tego Faceclinic. Oni ci powiedzą, czy w ogóle kwalifikujesz się do jakiegokolwiek zabiegu, czy po prostu da się to wyciągnąć aparatem. Jeśli uznają, że potrzebny będzie zabieg, to pójdziesz na konsultacje do chirurga i dopiero on ci powie, czy to będzie BIMAX czy coś innego.

Bo generalnie rzucasz nazwami tymu BIMAX, MSE, ekspander, a nawet nie wiesz co jak ci się zamek w aparacie