Wpis z mikrobloga

Ja tu czegoś nie rozumiem - na Wykopie zaczyna się szkalowanie Wendzikowskiej wśród przegrywów, bo powiedziała, że nie podobają jej się niscy mężczyźni, a przecież ona powiedziała prawdę i potwierdziła to, co piszecie tutaj od lat, czyli że niski wzrost = it's over. Kara za szczerość i mówienie jak jest?
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #p0lka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_xxx: Zmień sobie słowo hejt na narzekanie.

Ty jesteś jakiś n------y czy coś?

Ja się zgadzam, ale mówię, że to nie wina kobiet, że tak jest, więc obwinianie jakiejś celebrytki za słowa prawdy jest głupie.
  • Odpowiedz
@Kamenes: Ok, wytłumaczę ci to jak głupiemu.
Koleś co ma 160cm raczej nie jest zadowolony z tego że laski zdecydowanie chcą facetów 180cm+, dlatego że przez to nie ma u nich żadnego powodzenia.
Rozumiesz to czy to jest dla ciebie za trudne?

Ja się zgadzam, ale mówię, że to nie wina kobiet, że tak jest, więc obwinianie jakiejś celebrytki za słowa prawdy jest
  • Odpowiedz
@M_xxx: A ja ci to wytłumaczę jak głupiemiu.

Laska z małymi cyckami raczej nie jest zadowolona z tego, że chłopy zdecydowanie chcą lasek z dużymi cyckami, dlatego że przez to nie ma u nich żadnego powodzenia.

I wciąż - tak po prostu jest ewolucyjnie, że kobiety preferują wysokich mężczyzn. To nie wina kobiet, że podlegają prawom natury i ewolucji. Jak tego nie rozumiesz, to jesteś idiotą i tyle.
  • Odpowiedz
Laska z małymi cyckami raczej nie jest zadowolona z tego, że chłopy zdecydowanie chcą lasek z dużymi cyckami, dlatego że przez to nie ma u nich żadnego powodzenia.


@Kamenes: Bzdura, co wyjaśniłem chwilę wcześniej. Zmuszasz mnie do powtarzania.
Laski z małymi cyckami mają turbo wysokie powodzenie, niezliczoną ilość polubiń i propozycji erotycznych.
Ich sytuacja nie jest analogiczna do niskich mężczyzn, wręcz przeciwnie, skrajnie
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Ich sytuacja nie jest analogiczna do niskich mężczyzn, wręcz przeciwnie, skrajnie inna.


Ale ich lepsza sytuacja jest winą mężczyzn, bo nakręcają im
  • Odpowiedz
Ale ich lepsza sytuacja jest winą mężczyzn, bo nakręcają im popyt.


@Kamenes: Spermiarze nie są zbytnio szanowani i lubiani wśród wykopków z tych tagów.

Nie, kobiety nie plują na niskich mężczyzn, tylko nie są nimi zainteresowane. To
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Spermiarze nie są zbytnio szanowani i lubiani wśród wykopków z tych tagów.


Ale frustracja wylewa się na kobiety, które nie ponoszą za to winy. Winni są mężczyźni, którzy kręcą im
  • Odpowiedz
@Kamenes: Właśnie proponuję ci żebyś zastosował się do własnej rady i winił sobie Boga za zachowanie inceli. Przecież natura ich tak ukształtowała że chcą seksu, są agresywni, mają libido itd.

Ale frustracja wylewa się na kobiety, które nie ponoszą za to winy. Winni są mężczyźni, którzy kręcą im popyt.


@Kamenes: Bzdura. Nie ma dnia żeby spermiarze nie byli obśmiewani, pogardzani i potępiani.
  • Odpowiedz
@M_xxx: A natura tak ukształtowała kobiety, że wolą wysokich mężczyzn.

Bzdura. Nie ma dnia żeby spermiarze nie byli obśmiewani, pogardzani i potępiani.


Dokładnie tak jest XDD.
  • Odpowiedz