Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: jest połączenie w sobote rano i niedzielę powrót? Bo szukam jakiegoś sensownego połączenia na weekend (weekend jest pod piątku popołudnia do niedzieli wieczor) i nigdzie nie ma takich
@JudzinStouner: Udanego wypoczynku, sam tydzień temu wróciłem z Zadaru. Jedyna drobna niedogodność to fakt że remontują teraz promenadę i na dłuższym odcinku zamiast pięknego morza widać ogrodzenie i koparki xd Ale i tak jest tam świetnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

@miwex: Nie sprawdzają paszportów covid, co do lotu to Ryanair niby wymaga, ale nikt nie sprawdzał.
@tranc2: Chłop chyba wie co mówi, bo recepcjonistka poleciła mi jakaś winiarnie i kiedy zapytałem czy to czasem nie Degarra, to była zdziwiona i powiedziała, ze właśnie o to jej chodziło. Z pewnością pojedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jascen: Booking.com
Rozpiętość cenowa jest spora i od Ciebie zależy, ile chcesz wydać. Ja znalazłem całkiem przyjemny hotel ze śniadaniami, obiadokolacjami, pokój z tarasem i widokiem na morze, zlokalizowany przy samej plaży za 160€/dobę.
@dbcoop: Fajnie jak na pierwsze wrażenie. Dotąd jeździłem do Dalmacji i jednak tam jest jeszcze piękniej, ale nic nie można zarzucić Zadarowi.
@emesc: noted. Bardzo lubię takie polecajki. Organy już odwiedzone, ale wrócimy na zachód
@JudzinStouner: wrzuć jakieś zdjęcia, albo polecajki. Za miesiąc też się wybieram do Zadaru

@guma888

Pet Bunara, Bruschetta na kolację. Konoba Dalmatina.
Pizzara (mają dobrą bezglutenową pizzę jak ktoś ma nietolerancję).

Wspomniane wcześniej Gricko które jeszcze kilka lat temu wyglądało jak buda przy dworcu ale ma genialne cevapi
@JudzinStouner: No i zacheciles suma sumarum. Lot i spanie zabookowane na czerwiec. Jak wrocisz i ci sie bedzie chciało to zapodaj jakaś krotka liste miejscowek do obczajenia jak chodzi o jedzenie, picie i oglądanie ( ͡ ͜ʖ ͡)