Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, mam pytanie. Jakiś czas temu zamontowałem u rodziców monitoring z dvs, rodzice dokupili jeszcze jedną kamerę i poprosili o montaż. Niestety jest ona firmy hq i niestety system jej nie wykrywa. Domyślam się że to kwestia protokołu, można to jakoś przeskoczyć wpisując np. ręcznie?

#monitoring #kamery #bezpieczenstwo
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tommy_Shelby: nie wiem jaki masz rejestrator ale jeśli bezpośrednio do kamery po IP idzie się podłączyć, to na rejestratorze powinieneś też ręcznie po IP moc ja dodać.
@mamnatopapiery: przy tych starych kamerach nic nie wpisywałem po prostu tylko je podłączyłem do rejestratora same dostały nr ip i nic nie musialwk wpisywać itp, jak podlacze hq nic wykrywa, jak zmienie protokół na onvif jedynie w bezpieczeństwie pojawi sir jako ryzykowne i dalej nie jest aktywna, a coś recznie musze jeszcze wpisać?
Nie wiem jak fachowo się to powinno robić, ale poprzednich kamer nie dodawałem, po prostu je podłączylem odświeżyłem okno nr ip same się nadały i działały, tutaj jak podpinam nic sie nie dzieje, jedynie co mogę zrobić to edytować to wyjście na kamerze i wpisać ręcznie ip kamery, protokół, port urządzenia, kanał urządzenia ip, nazwe i haslo użytkownika,