Wpis z mikrobloga

jak widzę co tu sie dzieje to aż muszę zabrać głos. (wyjaśnię od razu parę spraw bo nie mam już czasu tu siedzieć tyle ile kiedyś)

1. #damskiprzegryw nie istnieje po prostu baby z tego tagu wyżej srają niż dupe mają bo na wykopie w uj spermiarzy spermi do nich a one i tak swoje. Zresztą co bede gadał każdy może sam sobie zobaczyć. Zresztą @laphroig spermi do grubych i cisza. Proste wyżej srają niż dupę mają. PS. @laphroig brzydzę sie twoją chorą fascynacją grubymi babami.

2. @konopiapolska z ciebie jest mega hipokrytka. Przyglądałem się twoim gówno postom i to jest dramat. Wyzywasz facetów że wrzucają jakieś zdj gołych bab a sama przeglądasz wibratory i komentujesz. Następnie narzekasz wyzywasz facetów wyżej srasz niż dupe masz (do tego odniose się potem) i ciągle narzekasz że nikogo nie masz obniż wymagania bo z takim charakterkiem to sie nie dziwie bo spermiarzy masz no ale jak ci w każdym coś nie pasuje. Dodatkowo wysłałaś @wogybogy na bana tylko dlatego ze chłop walczył o sprawiedliwość ? Przypomnij sobie jak cie wykopek zgostował fajnie było ? to pomyśl że #p0lka dobrym facetom robią tak codziennie. I ty to bronisz i popierasz chore. Jak tak bardzo narzekasz na brak #niebieskiepaski to sobie obniż wymagania bo po tym ghoscie wykopka to raczej miss podkarpacia to ty nie jesteś. (czekam aż spermiarze przyjdą w obronie)

3. tag #przegryw stał sie siedliskiem oskariatu który przegrał na własne życzenie p0lek i troli to co sie dzieje na tym wykopie teraz to dramat ale może taka kolej rzeczy.

Jeżeli jesteś prawilnym chłopakiem/ przegrywem to lepiej znajdź jakiś bezpieczny serwer dla przegrywa i tam siedź bo tutaj to szkoda gadać.

PS: @wogybogy nie wiem czy jesteś oski czy nie ale twój pomysł z tą reaktywacją to strzał w 10 nie poddawaj sie tam dalej działaj najlepiej niech każdy działa w ten sposób raczej nic się nie zmieni ale przynajmniej jakaś lekcja pójdzie w świat. p0lki nigdy się nie zmienią ale mi to rura ja już i tak sie wylogowałem z tego serwera jakim jest PL ( ͡ ͜ʖ ͡)

#przegryw #p0lka #rozowepaski #afera #blackpill #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #damskiprzegryw
  • 23