Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bulczan: mIRC to tylko klient obsługujący protokół komunikacyjny. Serwery IRC były już różne z quakenet na czele jeśli chodzi o granie kompetetywne (głównie zasługa popularności clanbase.org)
To co napisałeś to brzmi jak: "elita siedziała na stronach Internet Explorer"
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: climbing mapy najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem swój serwer jumptestlong z brońmi i nerfem na granatnik i miniguna (dalej mozna bylo sie na nich odbijac) zawsze pełny był
  • Odpowiedz
mIRC to tylko klient obsługujący protokół komunikacyjny. Serwery IRC były już różne z quakenet na czele jeśli chodzi o granie kompetetywne (głównie zasługa popularności clanbase.org)

To co napisałeś to brzmi jak: "elita siedziała na stronach Internet Explorer"


@sidhellfire: Napisałem tak, bo mIRC był najpopularniejszym klientem wśród graczy soldata, we wszelkich instrukcjach miałeś mIRCa. Jestem świadomy tego, że były inne klienty.
I to co napisałem brzmi bardziej jak "elita siedziała na internet
  • Odpowiedz
@swrscyk: Ze wszystkich najbardziej uwielbiałem dosyć niszowy tryb frontu wojennego, połączenie trybu realistycznego z praktycznie brakiem dopalacza i dosyć płaską realistyczną mapą z budynkami, okopami, osłonami, gdzie dwie drużyny walczyły ze sobą o wypchnięcie przeciwników z kolejnych fragmentów mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz