Wpis z mikrobloga

@phoropter: Pewnie tak. Generalnie żaden z tych punktów pojedynczo nie jest trudny czy kłopotliwy do zrealizowania, tylko ja jestem człowiek jeżdżącym zawsze z całą teczką różnych notatek, karteluszek, planów, checklistą, a tutaj to wszystko jest x3 w porównaniu z podróżami po Europie i sama mnogość czynników zewnętrznych jest przytłaczająca.
@Clermont: serio, wez to przepisz do telefonu bo zgubisz. Polecam notion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem co tu masz x3 jak zawsze ogarniasz to samo na kazdej podrozy, nocleg, dojazd, hajs, ubezpieczenie, no i tutaj esta. Teraz tylko covid dodatkowo wprowadzil nowy element, ktory trzeba sprawdzac ale juz niedlugo mysle, ze tez odejdzie (ʘʘ)
@phoropter W telefonie mam swoją drogą, ale nie czuję się pewnie, jeśli nie mam też tego na papierze ( ͡º ͜ʖ͡º)

No niekoniecznie dokładnie x3, ale poza ESTA jeszcze test covidowy, którego w Europie już nie trzeba + trochę więcej zachodu z kontrolą bagażu (przynajmniej z tego, co czytałem; jeśli się ma pecha, to można utknąć) + w tym wypadku niekorzystny dojazd na kwaterę + upierdliwe zasady
@Clermont: Ja z bagazem nie mialam absolutnie problemu. A jak wylatuwalam to sie pytali co taki lekki, bo nie bylam na zakupach hah :) ja wracałam sama około 2 w nocy z lotniska, troche musialam rozkminic te bilety ale potem bylo spoko. Ja bylam luty/marzec i nie trzeba bylo rezerwacji, bo wchodzilam do muzeow z biegu na wieze widokowa, ale moze przez covid pozmieniali jakies limity. Mam nadzieje ze wszystko bedzie