Wpis z mikrobloga

@ananasowy: To wszystko bardzo zabawne ale Cejrowski tak naprawdę identyfikuje się jako ekwadorsko-teksański ranczer. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak na serio - czy twój komentarz miał cokolwiek na celu? Bo trudno się do niego odnieść.
@Rustyyyy: Przecież Cejrowski czasami takie głupoty mówi w tych programach. Czasami mam wrażenie że on sam wymyśla te ciekawostki. Np w ostatnim programie było że ludy afryki noszą biżuterie bo na pustyni jest #!$%@? i sam piasek więc monotonia krajobrazu, domki z gówna to ich nie ozdabiają to sobie noszą biżuterię żeby im kolorowo w życiu było. Jak dla mnie to takie argumenty wymyślone na siłe.
@ananasowy:

no ma na tyle, że Cejrowski nie jest biały. Ty też nie jesteś, ani ja, ani większość jego widzów. Punktuję po prostu bzdurkę w twoim komentarzu. Poza tym zgadzam się ze wszystkim.


Ale wiesz, że klasyfikacji rasy jest kilka? I co najmniej połowa z nich będzie pasować do twojej tezy?
Na mnie tego typu gry słowne nie bardzo działają, ale jak sprawia Ci to radość, to kim jestem, by strofować.