Wpis z mikrobloga

@zarodziec_malaryczny997: Cejro był fajny jak się miało mniej niż 18 lat i było się za starym na oglądanie bajek, a za młodym na skumanie świata. Filmy Cejro były takim pośrednikiem pomiędzy bajkami, a rzeczywistością. Poza tym leciały w telewizji, a on fajnie opowiadał sprawiając wrażenie, że wie o czym mówi. Dopiero potem, jak człowiek wyrośnie, to zrozumie jakie to były głupoty i upraszczanie rzeczywistości. Podejrzewam, że większość wykopu oglądała go w
@vrim: tak, po prostu wypowiadasz się na temat, na który nie masz pojęcia, ale nie mam ochoty streszczać ci całej amerykanistyki, rozpisywać się, nwm idź na studia w tym kierunku
Może se Cejrowski wymyśla a może nie wymyśla ale skąd i tak możecie wiedzieć. On w przeciwieństwie do niektórych był i widział na własne oczy co się odpoerdala. Ja nie byłem w tych krajach gdzie on i uwierzę takiemu Cejrowskiemu niż pryszczowi z wykopa co całe życie w piwnicy siedzi
@leburaque: fakt, ze czasem ubarwiał, ale akurat sporo czytam i ogladam o podrozach i większość autorow ubarwia. No a cejrowski to w sumie w jednym odcinku tylko jakos na grubo pojechal, chyba z texasu, ale tak poza tym jest to supercontent i chyba nikt ciekawiej nie opowiada od niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zarodziec_malaryczny997: malaria Ci chyba na mózg padła, Cejrowski był spoko jak miałam 8 lat, 20 lat później nie mogę patrzeć na ten jego programik bez poczucia potężnej żenady. Widzę, że niektóre wykopki zatrzymały się na poziomie podstawówki i teksty "proszę państwa to jest murzyn he he" dla nich są merytoryczne.