Wpis z mikrobloga

@Karbostyryl: myślę że wystarczy zwyczajny fikołek. Nie zamierzam nikogo bronić, po prostu pytam o argumenty/linki bo zazwyczaj wypopki lubią rzucać swoje prywatne opinie jako fakty.
@sradam: łap, #!$%@? o ewolucji, tutaj w ogóle się już i tak poprawił, bo kiedyś mówił, że "Teoria ewolucji to tylko teoria", w rozumieniu: teoria=hipoteza xD

https://youtu.be/9HRN-y216z4?t=186

Tutaj np. z kolei dowiesz się, że języka i kultury wroga nie powinno się znać (?????????)

https://youtu.be/MOjGBqAwmSk?t=118

Tutaj np. z kolei dowiesz się, że energia z atomu nie jest naturalna (??????????). Dowiesz się też, że energia z węgla jest lepsza, bo jest naturalna (????????????????????????).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P35YM1574: podejrzewam, że podobne efekty przyniosłoby weryfikowanie informacji innych podróżników. Chłop, albo baba, gada to, co usłyszy/przeczyta XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: ale on tak wcale nie powiedział, tylko powiedział, że w buddyzmie nie ma boga, więc nie ma do kogo się modlić, co wydaje się być logiczne. No i nie widziałem wjazdu w twarz. Jak dajesz link to weź nie kłam, bo wstyd xd
Jak dajesz link to weź nie kłam, bo wstyd xd


@Shatter: jeszcze jakbyś insynuował komuś kłamstwo, to upewnij się, że masz podstawy.

No i nie widziałem wjazdu w twarz.


2:30 i kolejne 20 sekund w filmiku, który wysłałem

tylko powiedział, że w buddyzmie nie ma boga, więc nie ma do kogo się modlić


"Modlitwa – czynność kultowa, występująca w wielu religiach. Polega na skierowaniu swoich myśli do istoty lub istot, mogących
Pobierz theicecold - > Jak dajesz link to weź nie kłam, bo wstyd xd

@Shatter: jeszcze jakb...
źródło: comment_1653570099QcuIGUD5vnOYmqhDdq4bga.jpg
C E J R O W S K I

XD XD XD XD XD XD XD XD


@leburaque: zastanawiałęm się czasem dlaczego zapraszają celebrytów w roli ekspertów do programów politycznych albo telewizji śniadaniowych gdzie poruszane są jakieś problemy. Jak widać po twoim komentarzu i plusach, ludzi którzy przyjęli by taką postawę jest całkiem sporo, czyli albo przyjmujemy wszystko od danego człowieka albo nic. Potem się dziwić że celebryci startują w wyborach.
@leburaque: zastanawiałęm się czasem dlaczego zapraszają celebrytów w roli ekspertów do programów politycznych albo telewizji śniadaniowych gdzie poruszane są jakieś problemy. Jak widać po twoim komentarzu i plusach, ludzi którzy przyjęli by taką postawę jest całkiem sporo, czyli albo przyjmujemy wszystko od danego człowieka albo nic. Potem się dziwić że celebryci startują w wyborach.


@wioslarz-umyslow: mówisz o celebrytach takich jak Cejrowski?
@wioslarz-umyslow: mam wrażenie, że koledze chodziło o wyśmianie Cejrowskiego jako autorytetu, więc twój komentarz stoi po tej samej stronie barykady. Myślę, też, że jego tezą nie było: "Cejrowski nie powiedział nigdy nic mądrego".
@theicecold: Obrazek ewidentnie pokazuje dwie pierwsze postacie jako kompetentne w konkretnej dziedzinie, która jest tam wpisana wprost. Komentarz użytkownika wyśmiał całą osobę. Nie było tam dyskusji o autorytecie. Założyłem więc, myślę, że nie błędnie, że autor komentarza zscalił jego „głupie” poglądy z tym co jest napisane na obrazku i wyśmiał całość. Jeśli jest inaczej, jeśli wyśmiał autorytet to tym bardziej jego komentarz jest nietrafiony bo zupełnie nie na temat który został