Wpis z mikrobloga

@Opportunist: skoro ten Sevag taki fajny, to czemu w hotelu laski biły się o typowego polaczka, a amant Włoch musiał się dopraszać w basenie „ja tez chcę, ja też chcę”? Według mnie Sevag z twarzy jest przystojny, ale posturą już nie grzeszy. A najbardziej szkodzi mu to, że stawia nogi do środka. Jego styl bycia też mi nie leży, ciągle jęczy i narzeka, albo włazi komuś w dupe. Oczywiście to subiektywna
@mi_chelle: w 100% się zgadzam.
Wg mnie Kapsel jest niesamowicie przystojny i ma zdecydowanie nieprzeciętną urodę - to nie jest po prostu ładny chłopak - on w tłumie ładnych chłopaków zdecydowanie by się wyróżniał ze względu na hollywoodzką urodę i bardzo komercyjny look. Piszę to jako facet - uważam że wszyscy którzy trafiają do HP są na swój sposób atrakcyjni fizycznie, ale Kapsel to taka męska rakieta pod względem wyglądu :)
@Opportunist: Ja uważam że wszyscy uczestnicy HP są ładni - mniej lub bardziej ale wszyscy.
Ja nie gustuje w facetach, ale na ulicy zwróciłbym uwagę prędzej na kogoś o urodzie Kapsla niż Sevcia. Oczywiście to kwestia subiektywna i gustu, ale nawet jakby nie patrzeć na indywidualne gusta to Kapsel uczciwie trzeba przyznać ma wyjątkową urodę.