Wpis z mikrobloga

@Opportunist Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym, ogromnym!! Spytacie który jest szczęśliwy? Żaden! Jeden jeździ na wózku a drugi ma padaczkę.
  • Odpowiedz
@Opportunist: skoro ten Sevag taki fajny, to czemu w hotelu laski biły się o typowego polaczka, a amant Włoch musiał się dopraszać w basenie „ja tez chcę, ja też chcę”? Według mnie Sevag z twarzy jest przystojny, ale posturą już nie grzeszy. A najbardziej szkodzi mu to, że stawia nogi do środka. Jego styl bycia też mi nie leży, ciągle jęczy i narzeka, albo włazi komuś w dupe. Oczywiście to
  • Odpowiedz
@mi_chelle: w 100% się zgadzam.
Wg mnie Kapsel jest niesamowicie przystojny i ma zdecydowanie nieprzeciętną urodę - to nie jest po prostu ładny chłopak - on w tłumie ładnych chłopaków zdecydowanie by się wyróżniał ze względu na hollywoodzką urodę i bardzo komercyjny look. Piszę to jako facet - uważam że wszyscy którzy trafiają do HP są na swój sposób atrakcyjni fizycznie, ale Kapsel to taka męska rakieta pod względem wyglądu
  • Odpowiedz
@kipman1: No jak na realia hotelowe to Kapsel się wyróżnia zdecydowanie, według mnie ma bardzo fajną budowę. Ogólnie panowie w tej edycji podnieśli poprzeczkę jeśli chodzi o wygląd.
  • Odpowiedz
@Opportunist: Ja uważam że wszyscy uczestnicy HP są ładni - mniej lub bardziej ale wszyscy.
Ja nie gustuje w facetach, ale na ulicy zwróciłbym uwagę prędzej na kogoś o urodzie Kapsla niż Sevcia. Oczywiście to kwestia subiektywna i gustu, ale nawet jakby nie patrzeć na indywidualne gusta to Kapsel uczciwie trzeba przyznać ma wyjątkową urodę.
  • Odpowiedz
@Opportunist: mam to samo XD wszyscy w hotelu są atrakcyjni, brzydkich by nie wzięli, chyba klauno była jakimś wypadkiem przy pracy ... ale Kapsel dla mnie jest chyba najmniej atrakcyjny na ten moment, no chyba Grzegorz tylko go przebija, ale wiadomo gust to gust
  • Odpowiedz