Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Mam nadzieję, że w Chorzowie już pampersy naszykowane. Męczenie się przez 120 minut z Radunią vs pogrom w Suwałkach. Miejmy nadzieję, że Motor utrzyma formę do niedzieli i w następnym sezonie już Lublin i jego kibice widzą się na Arenie w 1 lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #lublin #chorzow
StormtrUper - Mam nadzieję, że w Chorzowie już pampersy naszykowane. Męczenie się prz...

źródło: comment_1653510135iGpG4KUUQMJ6nrOcNPgF20.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gauczo23: nie wykluczam, że tak może być. Chociaż wydaje mi się, że Lublin zasługuje przynajmniej na 1 ligę. Miasto wojewódzkie, nowy kilkuletni stadion. Mecze takie jak np. z Legią w PP, pokazały, że potrafi się znaleźć i 10 tys kibiców jak przyjeżdża ciekawy przeciwnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gauczo23: wiadomo, że sukcesy budują bazę kibiców, a Ruch miał wiele meczy w najwyższej lidze i w pucharach europejskich. Ruch jest jednym z najbardziej zasłużonych klubów w Polsce i jego miejsce też jest w wyższej lidze a nie w 2. Także powodzenia i obyśmy się kiedyś spotkali na trybunach w ekstraklasie :)
@StormtrUper: mieszkam od urodzenia w tym mieście i nie wiesz nawet jak się cieszyłem że to bydło porozjeżdżalo się po unii jak otworzono granice. Nie kibicuje motorowi niech gnije za swoich kibiców, co innego z żużlem tam przynajmniej jest jakiś cień kultury i nie trzeba zamykać ulic bo "kibice" ido na mecz.
Edit. Kibicem żużla też nie jestem ale się zachowują jak ludzie.