Wpis z mikrobloga

@DiorSauvage: Nie, znaczy, że trendów o różnych okresach trwania nie ma na rynkach, nie jest możliwa próba ich identyfikacji, szerokości oraz przełamania, a tym bardziej określenie możliwej reakcji popytu i podaży w okolicy szcztów/dołków korekt, a już na pewno nie ułożenie strategii pod przełamanie lub utrzymanie takiego trendu.
@instalacja: Jesli mnie interesuje H4 to w dupie mam inną skalę, bystrzaku. To co na H4 jest trendem na misięcznym może być ledwie drgnięciem, a na 5min giga ruchem. Za cienki w uszach jesteś, żeby nawet coś zgryźliwego na poziomie napisać. Znałem troli na wyższym poziomie, ale staraj się, kiedyś może zostaniesz trolem przez wielkie T.
Do zestawu polecam jeszcze tarota i astrologię


@instalacja: Przekonałes mnie, dziękuję za te cenne nauki. Argument o tarocie, wróżbach i astrologii przywoływany jest chyba w 90% postów o AT.
Co za przypadek, ciekawe dlaczego?


@instalacja: Ty, jako człowiek światły, zapewne to wiesz. A ja, jako nieoświecony przypuszczam, że oczekiwali cudownych recept, bez tych wszystkich męczących pierdół o restrykcyjnym zarządzaniu kapitałem, ucinaniu strat i trzymaniu zysków, graniu przeciwko trendowi, kupowaniu bo "dużo spadło" i jest tanio itp. Podobnie dużo krytycznych głosów jest przeciwko stosowaniu stop lossów i czy to znaczy że nie warto ich stosować?