Wpis z mikrobloga

Jezdzi ktos na tych postojówkach? Aktualnie mam ledy ale musze zmienic z uwagi na to ze nie chce stracic dowodu ( rok jezdzilem i sie nie przyczepili) ale wolalbym byc pewny. Te niby tez nie maja homologacji ale nic mi nie udowodnią a przy ledzie nie ma szans sie wybronic. Mialem tez na h7 z tego galaxy xenon na mijania i o ike w nocy bylo fajnie biale swiatlo to w deszcz na drodze nie widac kompletnie nic i zmieniłem na tungsram megalight +150 #zarowki #samochody #oswietlenie #e46 #bmw #bmwe46 #motoryzacja #mechanika #lampy #swiatla #auta #4car #philips #osram #galaxyxenon #w5w #h7 #postojowki #pozycyjne
needer - Jezdzi ktos na tych postojówkach? Aktualnie mam ledy ale musze zmienic z uwa...

źródło: comment_1653472301oNVHizDqiKLXvaQYCbQhWh.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Gamol: nie jezdze, gdzie tak napisalem? Jezdze normalnie na mijania.. Chodzi o to ze te postojowki led co mam aktualnie mocno rzucaja sie w oczy w nocy bo maja az niebieska barwę, upierdliwe pieski moga sie czepiac i wtedy juz sie nie obronie wiec wole zwykle w5w wpakować te co dalem zdj wyżej byleby miały barwe biala , bo ledem one nie sa wiec dowodu nie zabiora mimo ze na pudelku
  • Odpowiedz
@needer: postojówki moga być ledami, nie czepiają się o to. Poza tym to tylko postojówka. ledy z reguły wieśniacko wyglądą.. kup sobie dobrej firmy klasyczne np Narva i elo.
  • Odpowiedz
@needer: Odnosząc się jeszcze do Twojego poprzedniego postu to te wszystkie white vision i xenon looki są gówno warte. Barwa jest może tylko lekko mniej żółtawa a nawet jeśli dają białawą poświatę to tylko przez chwilę zanim żarówka się "przepali" czyli popracuje już kilka godzin (tak miałem na Philips WhiteVision) więc ten efekt jest tylko na początku jak je założysz. O wiele lepszy efekt dają mocne normalne (markowe) żarówki typu Osram
  • Odpowiedz
@Valak: wybralem na mijania tungsram megalight+ 150 , swieca bardziej zolto od tych galaxy xenon jestem ciekaw jak bedzie w nocy podobno daja porownywalnie mocno do osram night breaker laser. Mam nadzieje ze w nocy w deszcz bedzie lepiej bo na tych białych galaxy xenon co jezdzilem to nic nie widac. A ledy z postojowek wyjalem i wsadzilem te na zdj mniej intensywnie swieca ale na bialo a nie niebiesko
  • Odpowiedz
@needer: Jeśli ledy to tylko retrofity takie jak Philips Ultinon Pro9000 albo Osram Night Breaker LED. Co nie zmienia faktu, że jak policja zobaczy starą beemkę waląca białym światłem to od razu zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Retrofity dalej są nielegalne nad czym ubolewam.
  • Odpowiedz
@Valak: ci powiem ze te 4car galaxy xenon na h7 co mialem tez dawaly na bialo i to dosyć fajnie alw w deszcz wszystko sie psulo, wydaje mi sie ze te tungsram swieca ogolnie lepiej tyle ze barwa mniej biala
  • Odpowiedz