Wpis z mikrobloga

@hornat89: z mniej znanych:
ALGOrand, dzięki założycielowi ma dobry PR, wizerunkowo przemawia do ludzi z dużą kasą i instytucji.
ARweave - technologicznie spoko pomysł, podoba mi się jak to działa, idea bardzo fajna
Nie śledzę ich jak fanatyk,. Jeśli ostatnio coś się tragicznie w nich popsuło to chętnie od was usłyszę.
A z meme coinów SHIBA. Lekka doza tajemniczości, ten projekt ma jakieś ukryte dno ( ͡° ͜ʖ ͡
@DzikiJelonek: @fajny_login: @lukasz_cichon1: nie siedzę w tym, więc średnio ogarniam. mnie na podstawie jakiegoś tam wywiadu w google wpadły w krąg zainteresowań m.in. xrp, vechain, solana... ale tak jak napisałem - nie jestem w temacie krypto długo, więc bardziej mi chodziło o typy typu. "krypto xyz + dlaczego uważacie, że ma sens". Nie szukam niedowartościowanych projektów pod spekulację, a raczej takich, które spekulację przetrwają
@hornat89: nigdy nie wiadomo które przetrwają spekulacje. Skąd można wiedzieć czy taka solana nie glebnie tak jak to bylo w przypadku Luny? Coś dzisiaj jest super a jutro okazuje się shitem. Tak samo shit dzisiaj jest nic nie warty a za tydzień wywinduje 100x tyle. To jest właśnie spekulacja. Nic pewnego.