Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy. To 22-letni Dmitrij Sevostyanov z Losevo. W dniu 26.04.22 podpisał kontrakt na udział w "operacji specjalnej", a już 12.05.22 został zabity. W ogłoszeniach zachęcających do rekrutacji czytamy że kandydaci przechodzą... 7-dniowe szkolenie, tak siedmiodniowe szkolenie, to oznacza że nasz Dimitrij po szkoleniu spędził maksymalnie 10 dni na froncie, zakładając że od razu został rzucony na pierwszą linię. Chyba nie długo. Ten kontrakt to chyba nie był najlepszy wybór życiowy, nawet pensji za miesiąc nie będzie dla matki. #rosja #gruz200 #wojna #ukraina
zafrasowany - Przeanalizujmy. To 22-letni Dmitrij Sevostyanov z Losevo. W dniu 26.04....

źródło: comment_1653460507aKJpkZVCGwwGtUYkAEUSW3.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kromeczek: No nie do końca, był film z Ukrainskim WOTem gdzie skarżą się ze są traktowani jak mięso armatnie, wysyłani na ciężkie odcinki frontu i to bez odpowiedniego wyposażenia bo to trafia do wojska zawodowego w pierwszej kolejności.
Ukraińcy nawet zmienili dowódcę całej formacji WOT żeby spróbować sobie z tą sytuacją poradzić bo morale w części WOTu jest niezbyt wysokie właśnie z powodów wymienionych wyżej.
  • Odpowiedz
Im po prostu się podoba w jakim kraju żyją


@powaznyczlowiek: orki nie znają innego życia niz życie na bagnach, niby tak

Tym bardziej zastanawiam ze ci żyjący w Europie zachodniej, też popierają faszystowskie zapędy swoich rodaków.

Szkoda mi ich, ale nie przeszkadzałoby mi wysłanie ich wszystkich z powrotem na bagna.
  • Odpowiedz
@zafrasowany: Ukraińcy od 3 miesięcy ludzi szkolą i nie chcą rzucać ich na front bo jeszcze za mało wyszkoleni a ruscy po 7 dniach na front rzucają xD To ja się nie dziwię, że im tak szybko udaje się łatać straty ale jednocześnie tak gównianej jakości są te uzupełnienia.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647 byłem w Rosji i tam widok auta z przednią szybą sklejoną taśmą czy jakąś odgiętą maską albo bez zderzaka nie stanowi wielkiej rzadkości, robienie sobie skrótów po torach kolejowych też
  • Odpowiedz
@zafrasowany: I prawidłowo, jednego orka mniej i to do tego w wieku produkcyjnym ( ͡ ͜ʖ ͡)


@maz00rskie_mleko: to akurat nie ma znaczenia. Jeden facet może zapłodnić wiele kobiet a jak wiadono w Rossji jest konserwatyzm więc ruchają się na prawo i lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Statystyki o HiV o tym świadczą plus nie ma tam gejów więc
  • Odpowiedz