Wpis z mikrobloga

大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cieszycie, widziałem te wszystkie wpisy o mnie podczas mojej banicji. 谢谢!Powracam w wielkim stylu, już wkrótce wiele ciekawych znalezisk i info z #chiny oraz to co lubicie najbardziej czyli epickie guwnoburze! Zapraszam do zadawania pytań na które odpowiadamy w naszym videopodcast To są Chiny DZIENNIK POKŁADOWY Nasz videopodcast cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ukazało się już 15 odcinków które w sumie osiągnęły ponad 400 000 wyświetleń.
#tosachiny #ama #thebestofmirko #afera
LuckyStrike - 大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cie...

źródło: comment_1653451625i1nytJPH2eifkTg7CMhv9A.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@11262: proszę mnie nie atakować w taki sposób bo zgłoszę do moderacji i dostaniesz bana. a po co ci to?
na razie usuwam wulgarny komentarz i blokuje na tydzień, dla ostudzenia i zastanowienia się nad swoim postępowaniem, ciao
  • Odpowiedz
słuchać ludzi, którzy proszą o to żebyś konto usunął


@darek4099: a dlaczego mam ich słuchać? kim oni w ogóle są żeby mi mówić co mam robić? przecież to nie ich portal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny kto może mi usunąć konto to moderacja ale jak widać od kilkunastu lat tego nie zrobiła. Ale ok: Jeśli wpis z taka petycją dostanie 2137 plusów to usunę ( ͡
  • Odpowiedz