Wpis z mikrobloga

大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cieszycie, widziałem te wszystkie wpisy o mnie podczas mojej banicji. 谢谢!Powracam w wielkim stylu, już wkrótce wiele ciekawych znalezisk i info z #chiny oraz to co lubicie najbardziej czyli epickie guwnoburze! Zapraszam do zadawania pytań na które odpowiadamy w naszym videopodcast To są Chiny DZIENNIK POKŁADOWY Nasz videopodcast cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ukazało się już 15 odcinków które w sumie osiągnęły ponad 400 000 wyświetleń.
#tosachiny #ama #thebestofmirko #afera
LuckyStrike - 大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cie...

źródło: comment_1653451625i1nytJPH2eifkTg7CMhv9A.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Mirki! Pijcie ze mną kompot. Dzisiaj https://tosachiny.pl tzn. JA. Podpisałem duży kontrakt ze znanym polskim reprezentantem Jezusa Chrystusa na dostawę dewocjonalia itp. cielców do kraju Piasta i Rzepichy. Na sprzedaż dla ciemnej masy otumanionej opium dla ludu. Jak się czujecie z faktem że babcie, matki i inne owieczki pasterzy w czarnych sukienkach będą klękać i modlić się do plastiku i gipsu od Chińczyków który sprzedałem z zyskiem? Na jesień w ojczyźnie husarii
LuckyStrike - Mirki! Pijcie ze mną kompot. Dzisiaj https://tosachiny.pl tzn. JA. Podp...

źródło: comment_1653485228j0qNIrV5aNBrrsPl0xbpM3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike wzystkie wpisy? To jednak dupa piekła mocno XDDDDD Do dzisiaj się śmieje, jak cofnąłem suba i ci o tym napisałem, a ty zacząłeś się płaszczyć i przepraszać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: WItaj. Cing Ciang Ciong. 动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The
  • Odpowiedz
@crest: Szanuje swoich widzów, każdego z ponad 89 000 subskrybentów na moich dwóch kanałach YT. Przykro mi że tak odebrałeś moją uprzejmość. Bez ciebie nie wiele mi ubędzie z ponad 6 milionów wyświetleń które do tej pory uzyskałem. Życzę powodzenia w życiu i nie pisz już do mnie więcej.
  • Odpowiedz