Wpis z mikrobloga

大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cieszycie, widziałem te wszystkie wpisy o mnie podczas mojej banicji. 谢谢!Powracam w wielkim stylu, już wkrótce wiele ciekawych znalezisk i info z #chiny oraz to co lubicie najbardziej czyli epickie guwnoburze! Zapraszam do zadawania pytań na które odpowiadamy w naszym videopodcast To są Chiny DZIENNIK POKŁADOWY Nasz videopodcast cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ukazało się już 15 odcinków które w sumie osiągnęły ponad 400 000 wyświetleń.
#tosachiny #ama #thebestofmirko #afera
LuckyStrike - 大家好! Nadeszła wiekopomna chwila. Tak jest! To znowu ja. Wiem że się cie...

źródło: comment_1653451625i1nytJPH2eifkTg7CMhv9A.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Ktoś mi przypomni?


@Sandrinia: Gość to typowy propagandzista. Chiny są piękne, zajebiste i na bank już jutro przegonią USA. XD Władze są "mondre" i wcale nie ma dziesiątków milionów facetów którzy nigdy nie będą mieć żony a problem monstrualnej prostytucji nie istnieje. XD Rozsypujące się bloki z guwnobetonu (piach i ślina) to propaganda zachodu a chiński plastik jest lepszy niż zachodnia stal. XD
Oprócz tego jest masakrystycznym bucem. XD Ludzie kręcą
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: czekaj, czekaj, serio dają ludzie atencję jakiejś oczadziałej @podomka wierzącej w banialuki pieprzone przez tę będącą pośmiewiskiem patusiarę Heard?

Wow. W sumie jak się zastanowić, to skoro mamy takich 'ogarów' w narodzie, to nic dziwnego, że pisiory im umieją wmówić cokolwiek...
  • Odpowiedz
czekaj, czekaj, serio dają ludzie atencję jakiejś oczadziałej @podomka wierzącej w banialuki pieprzone przez tę będącą pośmiewiskiem patusiarę Heard?


@Jcdx: i tak się tu żyje pośród elity polskiego internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Możesz się śmiać ile dasz rady tylko, ważne że geny, choroby psychiczne przekażesz dalej na drugim końcu świata. To poświęcenie powinno zostać skopiowane przez podobnych do Ciebie.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Moje ulubione wideoblogi to „To są Chiny”, który bardzo cenię za fantastyczne zdjęcia. Autor wraz z chińską małżonką udziela też bardzo szczegółowych informacji co do cen, a to także może zainteresować wielu widzów. Filmy są bardzo dopracowane, treść i forma przekazu frapujące.
no co by nie mówić tworzysz jakiś tam materiał ciągle, ale to jak się zachowujesz w sferze komentarzy przzy Twoich filmach pozostawia wiele do życzenia.
Plusem jest też
  • Odpowiedz