Wpis z mikrobloga

Informujemy, że typ samolotu zarezerwowanego na Twój lot uległ zmianie, w związku z czym pierwotnie wybrane przez Ciebie miejsce (miejsca) nie jest (są) już dostępne, a obecnie nie jesteśmy w stanie przydzielić Ci miejsca (miejsc) w nowym samolocie. Przepraszamy za tę niedogodność.

Prosimy o stawienie się na lotnisku 3 godziny przed godziną odlotu w celu otrzymania nowego przydziału miejsc (jeśli są dostępne).


Co to w praktyce znaczy i co mam robic na lotnisku? Gdzies isc pytac czy po prostu przejsc przez bramki i przy tej ostatecznej odprawie do samolotu powiedza mi co i jak?

#podroze
#wizzair
  • 12
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: jak nie ma Twojego miejsca to karta pokładowa jest nieważna i przed kontrolą bezpieczeństwa powinni Cię zawrócić. Zdecydowanie wolałbym podejść i się dowiedzieć o co chodzi. Jak o nic, to tylko sprawdzą czy karta jest OK. A jak coś to wydrukują nową kartę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich: Nie przejdziesz przez kontrolę bezpieczeństwa, musisz mieć nową kartę pokładową, Twój nr miejsca jest nieważny ze względu na zmianę samolotu.

jeżeli zmienili samolot na mniejszy to może nie starczyć miejsc dla każdego. Przybył bym te 3h wcześniej.


Rzadko kiedy tak się zdarza - przed zamianą samolotu sprawdza się, ile miejsc jest zarezerwowanych i raczej jest odpowiednio mniej, że można zamienić samolot na mniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak będą wolne miejsca w samolocie to polecisz, a jak nie będzie to nie polecisz

@mogadishu: Z całym szacunkiem, ale Ops Officerowie w dziale OCC myślą i przed zamianą samolotu biorą pod uwagę liczbę zarezerwowanych miejsc, żeby nie było takich sytuacji - no chyba, że ten drugi rejs, który teraz będzie miał większy samolot, jest ważniejszy, ale rzadko kiedy tak jest (przynajmniej w moich liniach)
  • Odpowiedz
@Ag90 @mogadishu Tak informacyjnie jakby ktos byl ciekaw - nie bylo informacji wiec wbilem na chama przez bramki do kontroli bezpieczenstwa, wyjasnilem panu co i jak, cofnal mnie do hali check in gdzie wizzair sie nie wyswietlal i skierowal do pani w kamizelce bo widac wazna, ona mi powiedziala ze nic nie wie o zmianie i chyba system #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiec wszedlem na luzie na
  • Odpowiedz