Wpis z mikrobloga

K---a no zaczął boleć mnie ząb, który 2x był już leczony w przeciągu dwóch lat, na początku paracetamol mi nawet pomagał, ale po jednym dniu to Ketonal już przestaje mi pomagać. Dentysta dopiero na początku czerwca xD mam takie tabletki "Doreta", jest to warte spróbowania? Jutro jadę w trasę i nie wiem czy u-------e z tym zębem w aucie. #stomatologia #dentysta
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agareas: mi ostatnio farmaceutka poleciła pyralginę, a ząb bolał, że prawie nie spałam, pomogło na kilka dni do wizyty u stomatologa. Ketonal ratował po wyrwaniu ósemki, ale to nie na ból zęba.
  • Odpowiedz
@ZAKAPIOREK: i koniecznie niech trzy razy przez ramię splunie, infekcja jest w komorze i kanałach zęba, olejek goździkowy ma działanie odkażające kontaktowe, nie pomoże, jedynie zaburzy smak i przebarwi zęba :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agareas: Kurde, wczoraj mi Mirko przestało działać i już nie dałam rady napisać kolejnego komentarza. Ja tam nie czułam się źle po Dorecie. Nie czułam przeciwwskazań do jazdy samochodem. Ale fakt, lepiej wypróbować w dzień wolny, bo na moją siostrę ten lek działa mocniej.

Tak czy siak doraźnie będzie mocniejsza Doreta od paracetamolu czy ketonalu.
A w międzyczasie zadzwoniłabym do lekarza choćby rodzinnego, aby przepisał mi antybiotyk o nazwie Clindamycin-MIP
  • Odpowiedz