Wpis z mikrobloga

@Gorkel: Lata gdzieś obrazek z koniem gdzie dupsko jest namalowane zajebistą techniką tak jak wyżej, ale im bliżej łba tym autor zniża się poziomem umiejętności do przedszkolaka tak że łeb to tylko kilka kresek, zwykle używa się tego obrazka jako analogii do serii która zaczęła się zajebistą produkcją a skończyła gównem, jak gra o tron na przykład, tutaj op przedstawia tezę, że wszystkie 3 produkcje osadzone w uniwersum Breaking Bad
  • Odpowiedz
@PeterGosling: rany boskie to są tak świetne seriale że głowa mała. Ja jestem w BCS pod wrażeniem tego, że twórcom udało się 1:1 odwzajemnić klimat z BB. Jak oglądam ten serial to mam wrażenie że on był kręcony w latach 2004-2009, coś wspaniałego. I te zdjęcia, ta budowa postaci, ciągłość wątków! Coś wspaniałego!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Peeleejin:
Miałem 4 podejścia do tego serialu bo zawsze się wyłamywałem w połowie 1 sezonu. W końcu jednak się wciągnąłem i serio to jest bardzo dobra historia. Tylko trzeba przetrwać te okazjonalne obyczajowe wstawki.
  • Odpowiedz
@vateras131: im predzej sie zrozumie w jaki sposob budowane jest napiecie w BB i BCS tym lepiej :D bo zazwyczaj jest tak, ze jest chwila pozornej stagnacji i nic nie znaczące wątki by za chwile sie wszystko skleiło do kupy i #!$%@? nas z kapci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
środek powinien być kredką nabazgrany


@BoTTega: El Camino powinno być po prostu odcinkiem specjalnym BB. Ale Netflix kupił prawa do BB i chciał pociągnąć temat z większą pompą, więc czysto marketingowo zrobili to jako osobny film.

Akurat w BB pierwszy sezon wydaje mi się
  • Odpowiedz
@chado_podobny: właściwie to i BB I BCS cierpią na tę samą przypadłość - pierwsze sezony są mocno przegadane i relatywnie niewiele się w nich dzieje, dopiero z czasem cała akcja nabiera rozpędu, aż gna niczym niepowstrzymany pociąg.
W pierwszym sezonie BB pojedyncze momenty przy których siedzi się na krawędzi fotela (kawałek talerza, wanna, wizyta w biurze u Tuco z "nową metą", która bynajmniej metą nie była) przeplatają się z niemiłosiernie
  • Odpowiedz
  • 1
@Simple-Man to może bylo nieco zabawne ale to nie był żart. Później dopiero zrobiono z tego mema ale zobacz w jakim to było kontekacie https://youtu.be/Dbt-OfbQTpw

Nie mówię, że nie było tam w ogóle żartów bo Jessie byl dosc pogodna postacią (na początku ;) ) Nie mniej jednak BB w żadnym wypadku nie silił się na humor
  • Odpowiedz