Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@janek_kombajnista: mnie chyba jakaś przeklnęła, bo śni mi sie już drugi miesiąc ruchanie z różową, której nogdzie nie widziałem, chociaż nigdy nie całowałem i gdy bawiłem sie w świadome sny przy samej próbie robienia czegoś, czego nie robiłem na żywo wywalało.
@janek_kombajnista: miałem tak samo z hamowaniem autem, prawko zrobiłem dopiero 4 lata temu (mam 37 lat) i zawsze jak mi się śniło, że hamuję, to wciskałem hamulec do oporu, a auto jechało. Skończyło się to wraz z pierwszym wejściem za kółko.

Z kolei "mózg nie renderuje" zawsze miałem przy skakaniu z wysokości, np. miałem koszmar i w pewnym momencie rozumiesz, że to sen i chcesz się wybudzić - szukałem jakiegoś wysokiego
@janek_kombajnista: mnie się śnią albo totalne abstrakcje (w typie kolorki i dźwięki, nic więcej, albo losowe literki) albo nieco mniejsze abstrakcje (ostatnio: mieszkałem w mieszkaniu z jakimś znajomym [nigdy w życiu tak nie było, od wyprowadzki od mame mieszkam sam, tj. wynajmuje całe mieszkanie] i zabijam jakiegoś naszego wroga, który w międzyczasie zmienia się w krokodyla-zabawkę).
@CKNorek: ze snem o jeździe samochodem miałem tak jak się przymierzałem do kupna pierwszego auta, i jeszcze oprócz braku hamulców była opcja taka że skręcałem, a auto jechało prosto.

Co do wybudzania z koszmaru to ja zawsze zamiast wysokości to szukałem we śnie jakiegoś jeziora, bagna i się wybudzałem po skoczeniu do wody (długo nie umiałem pływać).

Jeszcze co do snów to od dziecka panicznie we śnie się boję samolotów i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janek_kombajnista: ha, mój kolega chodzi do takiej divy, podobno ładniutka, a obsługa petarda. No i się często zastanawiam jak ona może wyglądać. A niedawno miałem sen, byłem w jakimś nieznanym miejscu, ale wiedziałem, że zaraz obok gdzieś on z nią siedzi. Stwierdziłem więc, że przejdę koło nich i w końcu przyjrzę się jej twarzy. Idę więc, patrzę na nią... a ona na twarzy miała nałożoną jakąś białą maseczkę z jakiegoś kremu