Wpis z mikrobloga

Mój efekt na środku / koronie po prawie roku leczenia łysienia androgenowego

Jak na ilość leków i terapii które stosuję, to daleko mi do efektów z reddita, no ale pocieszam się że tam sami hyperresponderzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie widać że włosy pociemniały, są w lepszej kondycji ale spektakularnego odrostu nie ma. Na linii włosów mniejsze efekty. Zdjęcia przy podobnym oświetleniu

Za rok-dwa powinienem osiągnąć maxa i wejść w plateau, podtrzymując efekty.

Ogólnie priorytetem jest dla mnie brak uboków, dobre samopoczucie i wygoda stosowania. Starałem się dokładać po 1 rzeczy i obserwować w izolacji (o ile to możliwe) jak na mnie działa. Rotacyjnie stosowałem poniższe rzeczy w sumarycznym wymiarze czasowym:

finasteryd oral 0,5mg : 3 miesiące

Minoxidil 5% : 8 miesięcy

Mikronakłuwanie 1mm - 1,5mm 1x w tygodniu z ampułkami: 8 miesięcy

Topical dutasteride 0,01% - 0,05% : 6 miesięcy

Szampony: ketokonazol, pirokton olaminy, szampony na łysienie z różnym składem: 9 miesięcy

Różne suplementy na włosy: B-Complex, Kerabione, Vitabella, dieta bogata w Cynk,Selen, Żelazo: 6 miesięcy

Dodatkowo sporadyczne masaże skóry głowy, różne dodatki do wcierek (melatonina, latanoprost, tretynoina, Alfatradiol, wcierki z Rosmanna), peptydy: 5 miesięcy

#zakola #lysienie #finasteryd #minoxidil #wlosy
feegloo - Mój efekt na środku / koronie po prawie roku leczenia łysienia androgenoweg...

źródło: comment_1653426327T9hjzsHj0VeJvGNDCjNdKI.jpg

Pobierz
  • 24
@#!$%@?: ogólnie w moim przypadku mam wrażenie że działa, ale lepiej działał oral fin

Nakładam 1ml co drugi dzień, mieszam razem z minoxem, wiec na głowę nakładam strzykawką około 2,5ml

Ilość mililitrów to jedno, drugie to stężenie - pomnożone przez siebie dają dawkę leku, która jest istotna

Na początek polecam spróbować 0,025% w dawce 1ml, czyli 0,25mg duta. Zależy od toleracji, niektórzy zapodają 10x wyższe stężenie i nie mają uboków. Zależy też
@feegloo: Ja tam widzę dużą poprawę. Włosy o wiele gęstsze, zdrowsze, zniknęły prześwity na mid scalpie. Prześwit na whirlu wygląda w 100% naturalnie i u masy facetów co nawet nie łysieją tak to wygląda, bo wynika to z wirowego sposobu rośnięcia włosów.