Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak zemdleć i se głupi ryj rozwalić bo się zapomniało o żarciu. Again. Chyba naprawdę zacznę sobie ustawiać budzik w telefonie, żebym wiedział, że mam cos zjeść. Może w końcu zrobię masę.

Ostatnio nawet kupiłem torebkę cukierków, żeby w razie sytuacji kryzysowej, jak poczuję się źle chociaż cukierka zjeść i podnieść tym samym poziom cukru. Gdzieś je wsadziłem i o nich też zapomniałem() Jeżu kolczasty jaki ja czasem jestem głupi.

#zdrowie #mikrokoksy #dieta
  • 26
@M-ever: Ustaw te budziki. Serio. Sama to praktykowałam i najprostsze rozwiązanie okazało się najlepsze. Miałam ustawione 3 budziki - godziny 11, 15 i 18. Może czasem któryś olewałam (zapracowana, zabiegana itd.), ale inne za to wskakiwały i miska była pod kontrolą.
@Trueslap36: nie jestem na bombie, nie trzeba być na bombie, żeby ci cukier spadł jeśli nic nie zjesz. Po prostu czasem nic nie jem cały dzień bo zapominam. Najpierw czuję lekki głód i zajmuję się czym innym, bo w moim mniemaniu jak jeszcze mnie nie skręca to jeszcze nie jestem głodny. A jak już jestem naprawdę głodny to na przykład nie mam jak zjeść bo jestem w autobusie i kończy się
@Soothsayer: ale ja czuję głód. Tylko jak jest delikatny to sobie myślę "dobra, to zjem za chwilę" ale potem chwila zmienia się w godzinę, godzina w dwie i tak dalej. A jak już jest mi niedobrze z głodu to sobie nagle przypominam "o kurde przecież miałem coś zjeść, ale teraz już nie zdążę. Dobra to jakoś wytrzymam do kolacji".
@M-ever: nie wiem no nadal brzmi to dla mnie dziwnie. W czasach szkolnych też nie jadałem śniadań i potem w szkole nic nie jadłem i jak wracałem wieczorem do domu to zazwyczaj z bólem głowy i gigantycznym ssaniem. Robiłem sobie też posty 24 godzinne i najdłuższy bodajże 5 dni bez jedzenia i nigdy nie byłem nawet bliski omdlenia z tego powodu.
@Soothsayer: każdy organizm jest inny. U mnie dochodzi jeszcze ten problem, że nie mogę od tak sobie zjeść czegoś na mieście bo mam alergię na #!$%@? produktów spożywczych i to taką, że mogę się nawet udusić i zanim coś zjem muszę dokładnie znać skład, więc od dłuższego czasu jem dosłownie kilka produktów w kółko po których wiem, że nic mi nie jest.
każdy organizm jest inny.


@M-ever: imo w kontekście tej sytuacji to nie pasuje bo to serio brzmi jakby coś tobie było, no nikt normalny raczej nie mdleje od niejedzenia te 15-17godzin. Jesteś pewien, że na ze zdrowiem wszystko ok?