Wpis z mikrobloga

Udało mi się dzisiaj kupić ekogroszek na #pgg i zacząłem szukać transportu. Napisałem do kilku firm na olx i oczywiście trafiłem na #januszebiznesu ( ͡º ͜ʖ͡º) 500 zł/ tona xD Do Częstochowy skąd jest ten #januszex mam jakieś 50 km, ostatecznie znalazłem firmę która leży gdzieś w połowie drogi do czewy i za transport chce tysiaka
Pobierz mst_23 - Udało mi się dzisiaj kupić ekogroszek na #pgg i zacząłem szukać transportu. ...
źródło: comment_1653423358IP13R3RMmCsfj64djh8OaU.jpg
  • 19
@mst_23: 4h pracy kierowcy, jakieś 150zł wartość paliwa, z jakieś pewnie 60zł za e-toll, bo to jednak 5t towaru, amortyzacja samochodu, no 1000zł wydaje się sensowny, ale to 2500zł, to gruby odpał i tak ze zdjęcia, sprawia wrażenie szrotu
@ozzi91: Ja mogę za 1000zł przywieść Ci wongiel. Oczywiście jeśli nie będzie czekania całego dnia na kopalni bo już miałem takie sytuacje. Najwcześniejszy wolny termin mam 6 czerwca.
@mst_23: Jeśli chodzi o to skąd taka wysoka cena, to większość przewoźników powiązana jest za składami i nie chcę wozić z kopalni bo chcą żeby kupować u nich na składach wongiel po 2k. Odnośnie zakupu na pgg to ktoś na tym dobrze zarabia, widzę tylko te same osoby chodzą do kierowników, pewnie jakieś łapówki itd ale to tylko moje obserwacje, żadnych większych dowodów.
@Piotr777: mam już chłopa za 1k właśnie. Najmniej miałem za 950zł. Mam nadzieję że nie oszuka, ma maila w domenie pgg... Przypadek? nie sądzę @marcon13: no bo jak się nie da na węglu zarobić na składzie to trzeba na transporcie