Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #korposwiat #bekazpodludzi #zalesie
Mieliśmy w korpo szkolenie odnośnie nowego systemu.

Jestem z działu IT więc to im nagrałem, bo nikt z nich tego nie zrobił.
Puściłem komunikat że nagranie jest na sieciowych zasobach do 12 i potem zostanie skasowane bezpowrotnie.

Odpowiedzi:
- o spoko
- dzieki wielki
- dobrze ze to nagrałes

Teraz przyszli z płaczem, bo nikt sobie tego nagrania nie zgrał.

A ja mimo, że mam jego kopię udaje debila i mówię, że był komunikat że do 13 i tego już nie mam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628cc18accb4ea0d7817a01a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 35
  • Odpowiedz
@kiszczak: Bo jak komuś ciągle ratujesz dupę to ten ktoś nigdy nie nauczy się sam o nią dbać ¯_(ツ)_/¯ #!$%@?, poważna firma, dorośli ludzie, jasny komunikat "plik dostępny do godziny XX". I nikt nie ogarnął. Kop w dupę na otrzeźwienie jak najbardziej wskazany :)


@axelrodi: Wat? Żadna poważna firma nie usuwa materiałów o 13. Nie wiem co jest większym absurdem, usuwanie plików, czy dopisywanie ideologii to zwalniania fragmentu dysku wartego
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No widać ważne, skoro nie potrafią sobie ogarnąć tego sami tylko potrzebują szkolenia... i jeszcze podchodzą do tego zlewczo. Kompy tak ułatwiły merytoryczną pracę, że jednak tych informatyków brakuje. Nikt nie chce pracować z durnym użytkownikiem i jeszcze dostawać zjeby za postępowanie zgodnie z ustaleniami.
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: Ta. Wdzięczność wobec gościa z IT, którego pewnie większość nawet z twarzy nie kojarzy( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby był ich przełożonym, ale tak to za tydzień nikt o nim nie będzie pamiętał.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Koleś z IT ma się uczyć systemu czy użytkownik? IT ma się uczyć systemu za użytkowników czy jak? bo nie rozumiem teraz... I #!$%@?łbyś człowieka za to, że inni go nie posłuchali.. no mądre. Wygrałeś firmę bez pracownika IT a plik nadal trzeba spowrotem wrzucić na Fileserver XD. Widzicie część problemu..

@AnonimoweMirkoWyznania sam kabarecik z kłamstwem może średni, ale co ludzie zjechali to Twoje XD
  • Odpowiedz
Kop w dupę na otrzeźwienie jak najbardziej wskazany :)


@axelrodi: Nie on jest od tego w firmie. Jakby mi np podwładny który zajmuje się np wspieraniem pracy merytorycznej moich pracowników umysłowych kopał w dupę na otrzeźwienie ludzi którzy de facto bezpośrednio przynoszą mojej firmie pieniądze to by zaliczył wylot z firmy. Tak samo jakby sprzątaczka robiła kopy w dupę na otrzeźwienie np zarządzającymi nieruchomościami w mojej firmie.
  • Odpowiedz
No widać ważne, skoro nie potrafią sobie ogarnąć tego sami tylko potrzebują szkolenia...


@xKrissowsky: Dziwi cię, że w firmach szkoli się pracowników z obsługi nowych rzeczy?

i jeszcze podchodzą do tego zlewczo.


@xKrissowsky: Zlewczo to podchodzi tylko i wyłącznie op kasując z zasobów sieciowych coś o czym wiedział, że będzie potrzebne ludziom.

. Kompy tak ułatwiły merytoryczną pracę, że jednak tych informatyków brakuje.


@xKrissowsky: Więc op jest usprawiedliwiony gdy
  • Odpowiedz