Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak: ale zostało udowodnione, że manipulowali, bo godziny z dsc zgadzały sie z tymi, w których zakopywali znalezisko.

To wszystko było już wyjaśnione i słusznie dostali bana. Było kilka screenów ( sam też sprawdziłem i sie zgadzało). Zwoływali sie na dsc do zakopywania znaleziska o godzinie X i na wykopie widniała identyczna godzina w której zakopywali znalezisko ( +/-+ z minutowym opóźnieniem oczywiście)
Pobierz
źródło: comment_1653389591QmJ2V3iAicblTNUJx3E8H6.jpg
@Mr_3nKi_: dowód podaj, nie jestem katolem i mi wiara nie wystarczy, albo dowód albo to kompletny fake.

ja bym bardzo chętnie się pośmiał z discorda neuropy gdyby faktycznie taki istniał, była by to beka nie z tej ziemi
ale jest jeden malutki problem:


ewentualnie znajdz mi kogos kto jest na tym ssach i przyznaje że taki discord istniał i zwracam honor.
@ziemba1: no ale te bany nie były permamentne więc moderacja dała je by ostudzić afere którą wywołały konserwy
więc nie dość że były nie słuszne to do dzisiaj się pałujecie do tego fejku.

a skoro oni są tacy nie honorowi uga buga to podaj dowód na istnienie discorda, już ustaliliśmy że te konkretnie screany to w mniej niż 30 sekund tworzy generator, a jak chcesz z dokładnym podglądem linka to zbadaj
@NoJakNieJakTak: No ale o tym nic nie było nawet w tych gównianych screenach. No i na co miałby to kto robić? Ot siedzą i gadają we własnym towarzystwie bez kwadratowogłowych (no, prawie). Nic wielkiego, ale konserwy mają przeogromny ból tyłka, bo ich neuropki do domku na drzewie nie zaprosiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoJakNieJakTak: Tzn no wiesz, to nie jest żadna tajemnica, ani niesłychana sprawa, że na portalach typu wykop, czy reddit różne społeczności mają też grupki na discordzie xd

Z resztą #4konserwy też mają i u nich akurat faktycznie były afery ze zwoływaniem do zakopywania, za co szły bany xd
@aegispolis: nie chodzi o to czy istnieje czy nie, jest to kompletnie bez różnicy - ważny jest fakt że nonstop pałują się jakimiś screanshotami które można podrobić w 10 minut a gdy trzeba pokazać coś więcej to nima :D
afera szyta grubymi nićmi będąca jednoczesnie od pół roku odpowiedzią na wszystko, BO ZŁE LEWACTWO OPANOWAŁO WYKOP

już tyle razy dostałem w odpowiedzi zdjęcie z tego słynnego discorda że czuje jak bym