Wpis z mikrobloga

Zrobiłem teledysk w stylu niskobudżetowego filmu VHS z lat '80 z wykorzystaniem motywu z pewnej znanej #fotografia, możesz go obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/-FQqALOZdVU

Wołam plusujących zapowiedź tego klipu tu, tu i tu nieplusujących, ale za to nabijających się tu, plusujących #arcybebech mojego kolegi tu i tu, oraz plusujących moje gluty, syfy i baby z nosa - jeśli podobały ci się poprzednie wpisy, to dołożyłem starań, żebyś i tu nie był zawiedziony. Wołam też @blaskun, wiecznego malkontenta.

#bzdr <-- tu wrzucam wszystko, co robię

  • 63
chciałam dać plusika, ale wykop blokuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Mashe: jak to? Przekroczyłaś limit czy gnoje z administracja wyłączyły możliwość?
@bzdr o, jest efekt! Ogólnie fajny chory klimat, nawet mi się podoba, tylko przydałoby się więcej różnych scen dla urozmaicenia i podkręcenia #!$%@?
o, jest efekt! Ogólnie fajny chory klimat, nawet mi się podoba, tylko przydałoby się więcej różnych scen dla urozmaicenia i podkręcenia #!$%@?


@MikiGRU: biorąc pod uwagę liczbę przeszkód, to cieszmy się razem, że to w ogóle powstało.
No i w końcu jak to jest - #!$%@? jak u Walaszka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bzdr zupełnie inny klimat niż się spodziewałem

To jest chore gówno poprostu

Jest lepiej niż myślałem ale czuję niedosyt choć to też dobrze
zupełnie inny klimat niż się spodziewałem

To jest chore gówno poprostu

Jest lepiej niż myślałem ale czuję niedosyt choć to też dobrze


@MikiGRU: spoko, ja biorę się za kolejne rzeczy, a ty subskrybuj i rozsyłaj znajomym, żeby była większa motywacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hehe fajne - moje klimaty te wideło ma


@mitchumi: bardzo mnie to cieszy i jak zawsze - nie zapomnij o subskrypcji i pokazaniu komu się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)