Wpis z mikrobloga

Zrobiłem teledysk w stylu niskobudżetowego filmu VHS z lat '80 z wykorzystaniem motywu z pewnej znanej #fotografia, możesz go obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/-FQqALOZdVU

Wołam plusujących zapowiedź tego klipu tu, tu i tu nieplusujących, ale za to nabijających się tu, plusujących #arcybebech mojego kolegi tu i tu, oraz plusujących moje gluty, syfy i baby z nosa - jeśli podobały ci się poprzednie wpisy, to dołożyłem starań, żebyś i tu nie był zawiedziony. Wołam też @blaskun, wiecznego malkontenta.

#bzdr <-- tu wrzucam wszystko, co robię

bzdr - Zrobiłem teledysk w stylu niskobudżetowego filmu VHS z lat '80 z wykorzystanie...
  • 63
  • Odpowiedz
już nadrobione! niby przekroczony limit, ale to miał być mój pierwszy plusowany wpis dzisiaj ¯_(ツ)_/¯


@Mashe: dzięki! No i wiadomo - podaj dalej, żeby była większa motywacja do robienia kolejnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie spodziewałem się, że mój plus będzie miał skutek w postaci flaków i arcybebecha, obrzydliwe, poszedł plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie spodziewałem się, że mój plus będzie miał skutek w postaci flaków i arcybebecha, obrzydliwe, poszedł plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BUS_pl: dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teraz pierwszy raz dostałem powiadomienie od Ciebie a widzę że we wpisie wołałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Deska_o0:

To niedobrze, ciekawe ilu jeszcze takich było. Mam nadzieję, że nie majstrowały przy tym gnoje z administracji, bo zaraz będę musiał wołać jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
komplement. Wyczułem duża inspiracje od Odyna i krwawych drwali. Mało znane projekty, myślałem że znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie znam, ale sprawdzę to
  • Odpowiedz