Wpis z mikrobloga

Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni było zwiedzenie nowej patoinwestycji przy Bonarce. Ilekroć jechałem swoim gruzem spełniającym normę Euro 3, huczącym głośno na chińskich zimówkach i biorącym olej, zastanawiałem się nad tempem poszarzenia elewacji niedokończonego jeszcze bloku, płucach przyszłych lokatorów mających w nim zamieszkać oraz... Nie, nie myślałem o niczym, po prostu gapiłem się na drogę i tylko pod nosem cicho psioczyłem, że coś mi zasłania widok.

Jednak w końcu nadszedł dzień, gdy wyszedłem z domu w celu gruntownego zwiedzenia kolejnej nowej-prestiżowej-inwestycji-w-okolicy-zamieszkałej-przez-osoby-młode-i-dynamiczne. Zapraszam na wspólną wycieczkę.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni był...

źródło: comment_1653374060yT0jFVrwy5M3jtJfInlZb6.jpg

Pobierz
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bboymc: Mirku, usuń ten link do albumu Google bo widać Twoje konto a i tak wrzucałeś na streamable ;)
Swoją drogą szanuję że rzeczowo i kulturalnie odpowiadasz w wątku, ale jak ktoś wyżej zauważył, ten wpis pokazuje tylko że ludzie mają skrajnie różne potrzeby i pogląd na nie. Dla mnie np siedzenie w klimie 24h brzmi jak horror, bo nie przepadam za klimatyzacją, moje gardło jej nie lubi i np
  • Odpowiedz
a co ma stare budownictwo do indukcji? Ba, coraz częściej w starym też odchodzą od gazu i ludzie przechodzą na indukcję, mój kumpel mieszka w takim bloku¯_(ツ)_/¯


@Kundzia999: Sporo ludzi w takich blokach wraca do gazu, bo nie wyrabia na rachunki przy takim podłączeniu i będzie ich męczyło wywalanie korków co chwila. W takich blokach elektrycy nie chcą robić czegokolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bboymc: co do wielkiej płyty się nie wypowiem, bo znam, aż raptem jedną osobę, która w takowej mieszka ale na własne oczy widziałam płytę indukcyjną w 3 piętrowym budynku zbudowanym na przełomie 1951-1956, a także w 3 piętrowym zbudowanym w latach 70/80.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bnchxoxoxo: niedawno byłem w Łodzi kilka dni w Śródmieściu i Bałutach i byłem lekko przybity. Na koniec pojechałem na Widzew i byłem zachwycony, że może być tak ładnie Kocham Łódź <3
  • Odpowiedz
@Biedaczek_Cebulaczek: 2 km to raczej w linii prostej ale pozdrawiam.
@Kundzia999: Można ale trzeba wykonać instalację trójfazową co wiąże się z dużymi kosztami i koniecznością uzgodnienia tych prac z administratorem/zarządcą albo używać jakiejś małej płyty o bardzo niskiej mocy.
  • Odpowiedz
A tam mieszkają ludzie na codzień xD I to pewnie drogo musi być, bo blisko centrum.


@Antorus: To nie jest blisko centrum tylko to jest po prostu centrum :) i to jeszcze prestiżowe bo historyczna okolica, zaraz Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, modne Powiśle i bulwary nad Wisłą. Nie chce mi się nawet sprawdzać ale 20-25k za m2 to lekko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bboymc: wykopków, których nie stać nawet na kupno kawalerki w Polsce C nie dogodzisz, a jak widzą, że kogoś stać na mieszkanie w dużym mieście, to Ci będą starali wmówić, że jesteś/będziesz nieszczęśliwy i się nie znasz.... Vipok definicja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz