Wpis z mikrobloga

Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni było zwiedzenie nowej patoinwestycji przy Bonarce. Ilekroć jechałem swoim gruzem spełniającym normę Euro 3, huczącym głośno na chińskich zimówkach i biorącym olej, zastanawiałem się nad tempem poszarzenia elewacji niedokończonego jeszcze bloku, płucach przyszłych lokatorów mających w nim zamieszkać oraz... Nie, nie myślałem o niczym, po prostu gapiłem się na drogę i tylko pod nosem cicho psioczyłem, że coś mi zasłania widok.

Jednak w końcu nadszedł dzień, gdy wyszedłem z domu w celu gruntownego zwiedzenia kolejnej nowej-prestiżowej-inwestycji-w-okolicy-zamieszkałej-przez-osoby-młode-i-dynamiczne. Zapraszam na wspólną wycieczkę.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni był...

źródło: comment_1653374060yT0jFVrwy5M3jtJfInlZb6.jpg

Pobierz
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elf_pszeniczny: Nie otwierasz okien bo masz klimatyzację. Wentylacja szumi bardzo bardzo ale jest na samym dachu budynku i jej nie słyszysz w mieszkaniu. Dlatego też nie polecam brać mieszkania na ostatnim piętrze bo hałas od wentylacji jest spory. No i wiadomo, nagrzewa się mocno i dach często przecieka.
  • Odpowiedz
@nirvir: raczej nie doradzę ci niczego z nowych inwestycji, bo to w większości klaustrofobiczne plomby bez sensownej urbanistyki, zupełnie poza moimi zainteresowaniami.

Paradoksalnie Avia nie jest złym wyborem, bo to poukładane i spójne miejsce. Co prawda moloch i zacieniony labirynt, ale jednak.
  • Odpowiedz
@bboymc: tutaj grafik poleciał z wyobraźnią nieźle:

Recreation area - kawałek trawnika z huśtawkami wciśnięty między samochody i tory kolejowe
Zieleń między blokami - wysypane korą drzewną, jak widać na moich zdjęciach
Nasyp kolejowy to nie jest zieleń, to kamienie w najlepszym wypadku porośnięte porostami. Taka trawa jest nierealna.

Na obrazku nie ma żadnych drzew = nie ma cienia.
  • Odpowiedz