Wpis z mikrobloga

ziemka ziomeczkowe ziomeczki!
tak sie sklada ze mam takie drzewko atlas (jestem przed tym duzym kolkiem na srodku) (https://poeplanner.com/atlas-tree/AwABAG4A81vZxukoxBaP5VqBF7pcreln-N8ZCrVjZ2A_CF8-smSF1_21RZcarNViiDQzxs5aC3FMutS5Kl5fQcZmK3GCGdDGfVqn4imNAPkDMHrODkobCNibJ4XJ_eAM5yZ9kYmjdB2RzuT8ru_FIfxNvEnB7pbnKOeN6sJ2h52pQ587iAei0BdQglHLJLVmAEiupad7bYiH1ErQ-4d9bXiA_W1N0cGvxB_o8l6dEIDiDoQq3YPn2bj_yf7LF2YfAq6L4V3TUvbe_hiLt11doDD6IWDQKJDZJKWspNlcX0q12A==) i nie wiem jak mam niby zarabiac na tych essencjach, bo one sa warte z 1c i prawei nikt tego nie kupuje, sa o wiele lepsze sposoby na zarobek na poczatek gry? czy te esencje polegaja na tym ze musze liczyc aby wypadla sensowna esencja i liczyc na to zeby ktos to kupil?
a drguei pytanko to da sie jakos naturalnie mocno podniesc poziom map? bo ja robie tak, przede wszystkim sprawdzam czy mam mapy nie zrobione, robie tez kirac missions zawsze i kupuje od niego a stoje na tym samym poziomie map okolo 8/10 tier help
#pathofexile
  • 5
@Dejwor: Essencje sprzedajesz w bulku po 10+ a najlepiej po 30+ i zamiast 1c each dajesz 1,2c. Jak chcesz podnieść tiery wszystkich map to zrób exarcha albo eatera cały quest line to dostaniesz po voidstonie. Daj w atlasie w nody "shaping of".