Wpis z mikrobloga

@Gulczas1337: Mi się wydaje, ze to nawet nie chodzi o dubiela, po prostu kogoś dupa przypiekla o auto. Tak jak chlopowi co po Warszawie jezdzil jakimś złotym supercarem, zostawił pod dworcem i jakieś zjeby zaczęły skakać mu po masce, a chłop nie był żadnym influ.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Typowe polaczki co mają ból kiszki o to, że ktoś #!$%@? i ma więcej od nich. Opisany przez Ciebie przykład jaskrawo pokazuje, że zamiast pracować wola coś #!$%@?, a później płacz, że stać tylko na E36 z przekoszoną podłoga, bo ktoś #!$%@? w krawężnik driftujac pod Tesco.
  • Odpowiedz
ypowe polaczki co mają ból kiszki o to, że ktoś #!$%@? i ma więcej od nich. Opisany przez Ciebie przykład jaskrawo pokazuje, że zamiast pracować wola coś #!$%@?


@MajorParowa: sugerowanie że influencerzy pokroju dubiela ciezko pracują na swoje bogactwo xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@OldTimer11: Typowa zazdrość. Komuś coś zniszczę bo mnie nie stać. W Polsce dużo zawistnych ludzi. Koleś do czegoś doszedł, udało mu się, a ktoś jest zazdrosny...ja #!$%@?, to się nigdy nie zmieni u nas..
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: praca influencera nie jest pracą ani fizyczną, ani umysłową, to w ogóle nie jest praca tylko jedno z największych wynaturzeń stworzonych przez internet i kapitalizm, ci ludzie niczego nie produkują i nie świadczą żadnych usług, a ich wkład w PKB jest zerowy, mimo to zarabiają ogromne pieniądze w żaden sposób nieporównywalne do włożonego wysiłku, ani pożyteczności
  • Odpowiedz