Wpis z mikrobloga

@duzeelobenc: no tak, dosłownie to nic nie ukradł masz racje, ale niektórzy ludzie ciężko pracujący na ten #!$%@? widząc takiego oskarka który nic sobą nie prezentuje, a jeździ luksusowym samochodem czują uzasadnioną złość i kończy się to różnie, no i nie ma co tego zwalać na jakichś "polaczków" bo w takim USA nierówności są nieporównywalnie większe i do takich akcji dochodzi na zdecydowanie większą skale
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Czuja zawiść a nie złość, to roznica. Po drugie, jakie usługi świadczą aktorzy, prezenterzy czy inne osoby związane z show biznesem? Sami ludzie stworzyli potrzebę takich ludzi, gdyby nikt ich nie ogladal to by nie zarabiali takich pieniędzy, wiec po coś jednak są, bez powodu tyle ludzi ich nie oglada/obserwuje. Od zawsze na świecie istniały zawody nie świadczące niczego poza swoją osoba, to nic nowego.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: aktorzy, piosenkarze czy prezenterzy zazwyczaj coś sobą prezentują i wnoszą do społeczeństwa znaczącą wartość kulturową, influencerzy prawie w każdym przypadku nic sobą nie prezentują i są tylko wydmuszką służącą do reklamowania scamu wciskanego dzieciom, zresztą nie bez powodu "zawód" influencera cieszy się najniższym szacunkiem społecznym spośród wszystkich możliwych profesji
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Ale influencerzy nie wybili się bo są influencerami, takie Dubiel swoją osobe zbudował na yt, na filmach, a wiec coś musiał jednak wnosić i coś prezentować, ze zaczelo go ogladac tyle ludzi. Nie wiem czemu tak umniejszasz „zawodowi” influencera, to nic innego jak po prostu celebryta. Jeśli uwazasz, ze to nic ciężkiego zostać influ i zarabiać krocie, to #!$%@? to ciężko pracowanie na sukces tylko po prostu zostań influ.
  • Odpowiedz
mnie to nie dziwi. Oczywiście każdy jest inny, ale np. we mnie wzbudza neg emocje i agresje i na pewno bym go dojechal gdybym mial w polu widzenia.

Ciebie tez prawodobonje bym podgnębiał za dlugie wlosy


@ArturBinkowski: uuuu groźny wykopek się trafił xD
  • Odpowiedz