Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: Tak, przy spadku wartości pieniądza ludzie szukają zabezpieczeń w czymś innym. Jedni w mieszkaniu, a ci mniej inteligentni w cyfrowym zapisie na jakiś obrazek albo w wirtualnej monecie. Jedni wyjdą na tym lepiej, a inni wyjdą na tym gorzej (i to jeszcze gorzej niż ci, którzy nie zrobili nic).
przechowuje tak swoje pieniądze. Jak większość osób.

I mogę je sobie wysłać gdzie mi się podoba i wyjechać z kraju ze wszystkim kiedy mi się podoba.


@Corona_Beerus: I jaka to jest różnica względem tego strasznego pieniądza fiducjarnego?
Poza tym, że w kryptowalutach masz horrendalne czasy przelewów lub opłaty za nie i brak miejsc gdzie możesz tym zapłacić.

albo Krzysiek co pare milionów w BTC.


@Corona_Beerus: W tym Bitcoinie, którego wartość
I jaka to jest różnica względem tego strasznego pieniądza fiducjarnego?


@EastWestEast: nie no żadna. Umiesz ty czytać ze zrozumieniem? Pisałem Ci wyżej. Obietnica trzymania wartości zwykłego pieniądza jest słowo honoru polityków xdd. Ale ogólnie jak chcesz to trzymaj sobie w czym tam chcesz - w Pesso Argentyńkim, w Dolarze Zimbabwe czy PLN. Ale #!$%@? się od kogoś i jak chce niech sobie trzyma hajs nawet i w różowych kamykach.

kryptowalutach masz
ale forex to też taka giełda xd więc czemu niby jest scamem? to, że ktoś się dał #!$%@?ć brokerowi nie robi z forexa scamu bo tak samo broker może cię #!$%@?ć na gwp czy innej giełdzie.


@WhiskeyIHaze: Rozmowa jak po wrzuceniu tego mema. Najpierw mi ludzie mówią, że nie mam pojęcia o czym mówię, a potem dochodzimy do punkltu w którym ja mam im tłumaczyć, bo jednak się okazuje, że w
Pobierz EastWestEast - > ale forex to też taka giełda xd więc czemu niby jest scamem? to, że ...
źródło: comment_1653203131KfrN9vlTD9XDa9dqfnFgfy.jpg
czyli cały świat to oszustwo bo biznes polega na tym, żeby kupić taniej i sprzedać drożej

@WhiskeyIHaze:

Poczytaj czym jest pieniądz. Jak powstaje i co lub kto ustala jego wartość. I dlaczego wszystkie pieniądze oparte o dług prędzej czy pózniej upadają. To jest dopiero skam.

@Corona_Beerus:

Panowie, ale ja nie twierdzę, że świat jest sprawiedliwy i wszędzie są uczciwi biznesmeni tylko 'bitkojn zły'.
To jest właśnie ta defensywna postawa -
Nie. Wszystko oprócz BTC to shitcoiny.


@Corona_Beerus:
Pełno w necie ludzi co pchają swoje shitcoiny, naganiają i twierdzą, że nikt nic nie straci. Twoja ocena jest, mimo wszystko, podparta jakąś tam wiedzą ekspercką (bo zakładam, że wiedziałeś że luna to scam przed jej upadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

No i powiedz... krypto jest tylko dla inwestorów z wiedzą o temacie, czy też dla szarego człowieka bez świadomości