Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
Trochę #chwalesie. Z różowa mieszkam od roku, zaczęliśmy jak miała 19 lat i poszła na studia zaoczne. Od razu do pracy bo trzeba za coś żyć, głównie ja dokładałem się więcej do budżetu bo ona ma też swoje wydatki, obecnie jest odwrotnie bo mi się noga podwinęła, ale ja nie o tym.

Poszła tyrać do maka. Po 2 miesiącach awans, a obecnie kolejny awans na menadżera. Najmłodszy (20 lat) menadżer w restauracji. Od czerwca ma szkolenie, od lipca oficjalne stanowisko.

Niby nic, a cieszy ()


Za tydzień zaczynam nowa pracę (w zawodzie), ale jestem w trakcie rekrutacji na inne stanowisko full zdalnie czyli na tym czym mi zależy i może tam się dostanę

#chwalesie #pracbaza
  • 69
@Faynem mało. Robiłam co prawda u konkurencji ( ͡ ͜ʖ ͡) ale wiem, że to było ciut więcej niż najniższa krajowa. Random co robi kanapki zarabia na styk z najniższa krajową. Tam spoko pensje zarabia tylko kierownik restauracji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Faynem: grosze, ona bez podatku dla młodych to jakieś 3500 na rękę
@thority: a co się miało wydarzyć? Obecnie dorabiam, we wtorek mam dzień próbny w pracy docelowej, jestem po kolejnej rozmowie o pracę jest git
@seniorwykopek: 22 zł brutto/h
@RozowaZielonka: no tak xd może na nich pluć legalnie
@Przegrywek123: a co ma innego zrobić jak jest na 1 roku studiów? Nawet na staż (za 1k zł